Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Cancer Cure

 
Witam na forum dyskusyjnym o mojej metodzie naturalnego uzdrawiania z wszelkich typów raka, artretyzmu, astmy, reumatoidalnego zapalenia stawów i AIDS - dr George E.Ashkar (USA)
FORUM » FORUM DYSKUSYJNE-ARCHIWUM » Metoda NIA i Chem... »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2010-10-10 14:52:45 napisana przez ^free
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 89 wiadomości na 9 stronach [<<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>>]
~Kasia37
Gość

1. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-11-30 22:51:42 | URL: #
    ~piotr36 napisa?/a:
> dzięki kasia37 za odpowiedź, myślałem że rana na
> nodze to tylko mała część terapii bo jak można
> próbować wyleczyć chorobę cywilizacyjną jakąś
> małą ranką ale widać jeszcze mało wiem
Piotrze...Dużo czasu i miejsca zajęłoby mi tłumaczenie Ci mechanizmu działania tej terapii. Poza tym ja też jeszcze "mało wiem". Jeśli jesteś nią rzeczywiście zainteresowany to na tym forum znajdziesz bardzo wiele postów, które dość jasno, a właściwie - bardzo jasno, tłumaczą jej specyfikę. A próbować trzeba...bo to daje nadzieję...a ta ponoć umiera ostatnia...

~Mirek55
Gość

2. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-03 08:27:56 | URL: #
    To dla Tomek-M. Warto abyś to przeczytał:
http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/dusza/wiara-czyni-cuda_36535.html

~sp8eey
Gość

3. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-03 08:41:49 | URL: #
    Piotrze
Ta metoda jest tak prosta że trudno sobie przyswoić że można się wyleczyć samemu. Jak obejrzałeś filmiki to ta metoda wymaga tylko czasu i higieny podczas jej stosowanie . Trzeba również cierpliwości bo jest nieraz długotrwała ale nie kosztowna. Na forum jest wiele informacji z których możesz skorzystać, ale jest również dużo dezinformacji. Jak masz potrzebę to zastosuj nie ma żadnych skutków ubocznych Na szkoleniu w mojej grupie było trzech lekarzy którzy się początkowo nie przyznali do swojego zawodu wyszło na jaw to później i było im głupio. Jak masz obiekcje to wejdź w zakładkę TERAPIA znajdziesz tam przeszkolone osoby które posiadają certyfikat inicjacji i mieszkają w Twoim rejonie napewno Ci cos podpowiedzą.

~Mirek55
Gość

4. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-03 14:54:08 | URL: #
    Bernie Siegel "Miłość, medycyna i cuda"

Zdolność kochania samych siebie wraz ze zdolnością kochania życia, pełne zaakcentowanie faktu, iż nie trwa ono wiecznie, umożliwia nam poprawienie jego jakości. Moim zadaniem jako chirurga jest przedłużenie ludziom czasu, w którym mogą się leczyć sami. Staram się im pomóc wyzdrowieć, a jednocześnie zrozumieć dlaczego zachorowali. Wtedy mogą przystąpić do prawdziwego leczenia, a nie tylko do zwalczania konkretnej choroby.
Książka ta jest przewodnikiem mówiącym, jak osiągnąć taką przemianę, jak również świadectwem tego, czego nauczyłem się od moich pacjentów. Z niezwykłym trudem wypracowali sobie właściwe podejście do życia, zatem ich przykład może każdemu czytelnikowi pomóc skutecznie walczyć o własne zdrowie. Ja spróbuję w tym pośredniczyć. Chcę podkreślić, że moja książka to nie tylko poradnik odpowiadający na pytania co robić; takich jest mnóstwo. Jest raczej przewodnikiem, który umożliwia wy-bór najlepszej własnej metody i takie podporządkowanie jej swojej woli, by zgodnie z nią postępować. Mam na-dzieję wyjść poza racjonalizm moich czytelników, bowiem cuda nie wywodzą się z zimnego intelektu. Wywodzą się z autentycznego "ja" każdego człowieka i jego postępowania wedle tego, co uważa za swoją właściwą życiową drogę.
Jeśli cierpisz na jakąś chorobę zagrażającą życiu, zmiana, o jakiej mówię, może ci uratować to życie albo przedłużyć je ponad wszelkie lekarskie prognozy lub co najmniej pomoże wykorzystać czas, jaki ci pozostał w stopniu znacznie przekraczającym twoje oczekiwania. Jeśli cierpisz na jakieś drobne dolegliwości albo nie jesteś chory, tylko nie cieszy cię życie - zasady, jakich nauczyłem się od wyjątkowych pacjentów, przyniosą ci radość i w przyszłości pomogą uniknąć choroby.

~smieciuch1
Gość

5. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-04 17:50:51 | URL: #
    DO<KRISSKROSS>
Twoje uwagi do mieczakow(do ktorych ja tez naleze)Wzmacniaja ,smieje sie cala geba(smiech to zdrowie)
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Trzymaj tak dalej
PS.Ostatnio-malo jestes na forum!!!!!

~Tomek-M.
Gość

6. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-11 15:43:29 | URL: #
    Witam
Napisałem ze „mnie już nic nie pomoże”, ponieważ jestem realista i nie będę się łudził jak większość ludzi ze może będę tym szczęśliwcem któremu się uda ale to nie znaczy ze się załamałem i może nawet gdzies tam wewnątrz siebie sobie powtarzam –przecież mnie się nic nie stanie. Ale to jest jak walka z wiatrakami walczysz z nimi a ich coraz wiecej i koniec zawsze ten sam. Co do metody NIA - nigdy bym nie zastosował jeżeli bym nie zobaczył, ale widziałem i uwierzyłem –pomogła znajomemu a właściwie uratowała mu życie. Napisze tylko tyle ze tez miał rozlegle przerzuty – sikał krwia i ponad miesiąc już nie chodzil (wazyl około 40kg stan praktycznie agonalny) zastosował NIA – po tygodniu przestal sikac krwia a w drugim tygodniu wstal z łóżka – jeżeli bym to przeczytal oczywiście powiedział bym BZDURY ale widziałem rozmawiałem uwierzyłem. Tylko on ma 60 lat rak powstał w jego przypadku „moim zdaniem” poprzez skażenie organizmu wszystkimi chemikaliami i konserwantami – NIA pomoglo. Ja mam czerniaka powstał z zadrapanego pieprzyka – inny rodzaj nowotworu– w tym wypadku NIA pewnie nie zda egzaminu.


Gerarth
Użytkownik globalny

Gerarth

Napisanych postów: 106
Ostatni post: 2012-06-14 22:33:30


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
7. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-11 16:02:30 | URL: #
    Tomek nie mów, że Ci nie pomoże, jeśli Twojemu koledze i innym już pomogło. Jeśli cenisz sobie życie, to chłopie walcz o Nie i nie spisuj się z listy ludzi, którzy mogą cieszyć się Nim.
I jeżeli jeszcze nie zacząłeś leczyć się metodą Dr. Ashkara, to już dzisiaj zrób START NIA!
Trzymam za Ciebie kciuki!
Pozdrawiam!


~Tomek-M.
Gość

8. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-14 10:13:51 | URL: #
    NIA stosuje juz drugi miesiac - jednak dotykajac guz na plecach przy nadnerczu stiwerdzam ze guz rosnie -wiec jak dotąd bez efektów...

Gerarth
Użytkownik globalny

Gerarth

Napisanych postów: 106
Ostatni post: 2012-06-14 22:33:30


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
9. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-14 11:32:40 | URL: #
    Trzeba cierpliwie czekać.
A powiedz na ilu nogach stosujesz NIA?
Na jednej?! Jeśli tak, to radziłbym również zrobić to na drugiej. Tak zaleca Dr Ashkar.
Trzymaj się Chłopie!

~Mirek55
Gość

10. RE: Metoda NIA i Chemioterapia jednoczesnie???
2009-12-14 12:14:33 | URL: #
    Tomku-M. jeżeli jesteś realistą (pesymistą), to żadna metoda Ci nie pomoże, choćby nie wiem jak skuteczna była.
Badania wykazały, że komórki NK odpowiedzialne za niszczenie komórek rakowych u pacjentów pogodzonym z losem, oczekujących na koniec nie dawały rady w walce z intruzem. Natomiast u osób, które wykazywały dużo sił witalnych i przejawiały ogromną chęć życia powyższe komórki rozpoczynały skuteczny atak, powodując wstrzymanie rozrostu guza, a nawet jego regres.
Ważny jest też w Twoim przypadku wysiłek fizyczny. 6x w tygodniu po co najmniej 30 min. spacerować na świeżym powietrzu.
Pozdrawiam Cię i życzę dużo optymizmu.

Wyświetlam 89 wiadomości na 9 stronach [<<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>>]


Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 4989 wiadomości w 233 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera