Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Cancer Cure

 
Witam na forum dyskusyjnym o mojej metodzie naturalnego uzdrawiania z wszelkich typów raka, artretyzmu, astmy, reumatoidalnego zapalenia stawów i AIDS - dr George E.Ashkar (USA)
FORUM » FORUM DYSKUSYJNE-ARCHIWUM » stwardnienie rozs... »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2010-09-10 20:39:32 napisana przez ^optymal-na
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 42 wiadomości na 5 stronach [<<< 1 2 3 4 5 >>>]
~JanekP-Bielawa
Gość

1. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-15 00:06:36 | URL: #
    Metodą MIA ,Zappingiem,głodówkami oczyszczamy
organizm ze "śmieci".Tym samym odciążamy układ immunologiczny człowieka pozwalając mu na samouzdrawianie dolegliwości.
Na SM bardzo skuteczna jest metoda Domancica -Bioenergioterapia stosowana przez 5 kolejnych dni (najskuteczniejsza w grupie),powtarzane co kilka miesiecy na osobach oczyszczonych z kancerogenów ,pasożytów
itp przynosi wyraźną poprawę.

~knikii
Gość

2. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-15 00:29:09 | URL: #
    ~isabl napisa?/a:
> Wiadomo już coś więcej na temat leczenia sm tą
> metodą?

Wystarczy trochę pomyśleć.
Ludzie z SM nie wiadomo dlaczego godzą się na to żeby ich organizm został zrujnowany. W chorobach autoimmunologicznych i tak samo w SM zawsze zachodzi ten sam proces. Jest czynnik w krwioobiegu, którego organizm nie potrafi wydalić i który krążąc w kółko uszkadza komórki lub zmienia ich receptory. To powoduje że organizm niszczy chore komórki (w przypadku zmiany receptorów komórki których nie rozpoznaje) aby móc przeżyć, bo inaczej cała tkanka zostałaby zniszczona. Tak niszczy tylko zmienione komórki przez co tkanka może się odbudowywać (gdy człowiek zacznie myśleć i przestanie truć organizm). Gdyby ich nie niszczył to po pewnym czasie cała tkanka z danej części ciała byłaby niezdolna do odbudowy.

To co krąży w krwioobiegu i nie może zostać wydolna przez organizm ma powinowactwo do jakiejś tkanki. Po dłuższym czasie następuje połączenie trucizny z daną tkanką (w przypadku SM są to komórki nerwowe) i uszkodzenie tej tkanki. Jeżeli proces zniszczenia autoimmunologicznego postępuje to oznacza że dana trucizna ciągle jest dostarczana przez odżywianie do układu pokarmowego, lub przez opary przez układ oddechowy lub skórę, lub jest to proces zapalny tworzący toksyczną ropę w obrębie jakiegoś organu (bo jakby nie była dostarczana to SM po jakimś czasie by się zatrzymało i dalej nie rozwijało).

A co to może być np. jakieś dodatki do żywności, gluten, pestycydy w warzywach, środki stosowane w lekarstwach, plomby amalgamatowe, lakiery lub inne czynniki toksyczne w miejscu pracy, ropiejący martwy korzeń zęba (on często nie daje oznak), ropa z zatok przedostająca się do układu pokarmowego (problemy z zatokami), itd.

Jak organizm nie może ich wydalić to oznacza że wątroba nie daje sobie z tym rady. A jak wątroba niedaje sobie z tym rady to może to wypłynąć przez ranę przy zastosowaniu metody NIA. Czyli do czasu aż człowiek nie ustali który czynnik pokarmowy lub oddechowy go zabija to stosując metodę NIA wydala ten czynnik a nie kumuluje go w organizmie. Czyli choroba powinna się zatrzymać. Całkowite zablokowanie choroby aby nie wróciła po skończeniu NIA wymaga odnalezienia czynnika który zabija organizm.

I tak jest z wszystkimi chorobami autoimmunologicznymi.

PaniIwa
Użytkownik globalny

Napisanych postów: 11
Ostatni post: 2009-11-20 21:34:14


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
3. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-15 14:54:42 | URL: #
    ~knikii
Skąd masz taką wiedzę? Interesuje mnie ten temat.


~man.9
Gość

4. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-17 13:49:25 | URL: #
    Też interesuje mnie temat chorób autoimmunologicznych. Dokładnie wytwarzanie przeciwciał. Pisałam do dr Ashkara w tej sprawie. Twierdzi on, że układ immunologiczny NIGDY nie atakuje sam siebie. Nie atakuje zdrowych komórek, tylko obce. Medycyna mówi, że układ immunologiczny jest chory i nie rozpoznaje swoich komórek - traktuje je jako obce, wytwarza przeciwciała do walki z nimi. Dr Ashkar twierdzi, że tak nigdy nie jest. Układ immunologiczny atakuje tylko obce komórki. Rozumiem to tak, że jakieś substancje zmieniają daną część komórki, zaś układ immunologiczny takie zmienione komórki atakuje. Metoda NIA, ma wyeliminować substancje zmieniające i komórki już zmienione, przez co układ immunologiczny przestaje wytwarzać przeciwciała i wszystko wraca do normy. Czy ktoś się ze mną zgodzi? Jedyne co mnie zastanawia to prostota tego rozumowania - jak medycyna nie może dojść jakie to substancje zmieniają komórki?? A twierdzi, że to układ immuno. nagle się buntuje i "popełnia samobójstwo"..

~knikii
Gość

5. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-17 14:28:37 | URL: #
    Prawie dobrze rozumiesz z małym, ale. Substancja cały czas jest dostarczana do organizmu i do czasu trwania terapii NIA jest eliminowana przez ranę i w tym okresie zostanie zablokowany postęp choroby. Jeżeli rana zostanie zagojona to substancja znowu zacznie niszczyć lub modyfikować komórki. Dlatego aby całkowicie pozbyć się choroby trzeba: oczyścić Gruczoły śluzowe błony śluzowej w układzie pokarmowym i oddechowym, oraz odbudować wątrobę. One są odpowiedzialne za utylizacje takich substancji. W przypadku ich nieprawidłowego działania substancje nie są wydalane i kumulują się w organizmie. To trwa długo a wymaga to odbudowy prawidłowej flory bakteryjnej w układzie oddechowym i pokarmowym. Przejściowo szuka się substancji, które są przyczyną uszkodzeń.
Dlaczego medycyna do tego tak nie podchodzi?
To wynika z aktualnego podejścia medycyny do problemów. Patrzy się na objaw chorobowy i walczy się z objawem drogimi preparatami, zabiegami itd. Kiedyś medycyna szukała przyczyn problemów a teraz walczy się tylko z coraz nowszymi objawami.
Prosty przykład.
Trądzik – ile jest preparatów, kosmetyków na to schorzenie u młodzieży a wystarczyłoby powiedzieć nie jedzcie glutenu przez okres około 6 miesięcy i to wystarczy na pozbycie się trądziku. Bo większość zmian skórnych u młodzieży wynika z wydalania glutenu przez skórę, co powoduje przeróżne dziwne objawy. A wszyscy walczą z tymi objawami a nie z przyczyną. Jeżeli coś jest wydalane przez skórę to znaczy, że wątroba tego nie przerabia a jelita przepuszczają bez strawienia. Prosta logika. Żeby utrzymać zdrowie (jak jest się zdrowym) nie trzeba stosować NIA i innych metod wystarczy znać proste zasady działania organizmu i dbać o prawidłową florę w przewodzie pokarmowym. I takich zależności jest n. Coś powoduje objaw i medycyna walczy tylko z objawami.
Jak ktoś jest zdrowy i ma rozum to nie musi stosować NIA. A jak ktoś jest zdrowy i stosuje NIA to znaczy, że nie ma rozumu. Profilaktycznie ludzie zdrowi stosują metodę NIA dlatego bo nie potrafią myśleć. Jeżeli ktoś jest chory to ma to uzasadnienie.


~man.9
Gość

6. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-17 14:47:54 | URL: #
    Chcesz powiedzieć, że wszystkie choroby biorą się z zewnątrz? Z tego co jemy, pijemy, co wdychamy, czym smarujemy skórę? Moim zdaniem byłoby zbyt pięknie gdyby można było zatrzymać przewlekłe choroby poprez zmianę diety, klimatu itp. Myślę, że tak łatwo nie jest.
Kniki - powiedz mi, co sądzisz o tym: Moja przyjaciółka z powodu lodowatych dłoni, trafiła na oddział reumatologii - wykryto u niej przeciwciała, które mogą sugerować rozwój choroby (układowa choroba tkanki łącznej, o podłożu autoimmunologicznym). Lekarze mówią, że aż 5% zdrowych ludzi może wytwarzać przeciwciała i jest to normalne, nic się z tym nie robi. Jednak ona ma tez inne objawy i jest ryzyko, że dojdzie do pełnoobjawowej postaci choroby. A przyczyny tej choroby oczywiście medycyna nie zna A już napewno nie mówią o złym odżywianiu. "Nikt nie ma na to wpływu" - tyle co się słyszy.
Zastawiam się.. Czy metoda NIA, nie byłaby rozwiązaniem dla wyeliminowania przeciwciał z organizmu i zapobiegnięciu ewentualnej chorobie. Co sądzisz?

~knikii
Gość

7. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-17 15:08:30 | URL: #
    Nie tylko z zewnątrz (nie doczytałeś dobrze). Mogą to być również substancje powstające z toczących się przewlekłych stanów zapalnych w organizmie np. przebyta infekcja wirusowa, zapchane zatoki, ropiejące martwe korzenie zębów, pląsy z rtęcią, urazy drażniące tkankę powodując stan zapalny itd. Ropa niewydalona staje się trucizną dla organizmu. O tym pisze również Gerson.
Lodowate ręce świadczą o tym, że jest nieprawidłowe krążenie krwi. Krew nie dochodzi do naczyń limfatycznych, bo prawdopodobnie są pozapychane czymś. Czymś, czego organizm nie był wstanie wydalić. TO coś uszkadza komórki lub modyfikuje receptory a organizm przerabia je na ropę, której znowu nie może wydalić a która staje się trucizną powodującą dalsze niszczenie komórek itd. W taki sposób organizm doprowadza do samozniszczenia.


~man.9
Gość

8. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-17 15:33:28 | URL: #
    Knikii wiesz co to objaw raynauda? Napadowe skurcze drobnych naczyń włosowatych. Dłonie stają się białe jak wosk, a potem sine. Taki objaw może być wariantem urody (gdy naczynia krwionośne są zdrowe) - a więc jest opcja, że wszystko gra, a dłonie i tak marzną - nie muszą być niczym zapchane jak piszesz. Sprawdza się to, robiąc badanie zwane kapilaroskopią.
Gdy kapilaroskopia wykazuje zmiany w naczyniach (poszerzenie pętli naczyń), to drąży się dalej temat. Acha, no i dlaczego naczynia włosowate są poszerzone, poniszczone itd. tego też lekarz nie wie.. Umie sprawdzić czy są zdrowe czy niezdrowe. Bingo..
Następnie zrobiono jej testy immunologiczne, które wyszły b.dodatnie. Obecne są przeciwciała przeciwjądrowe.
Takie wyniki mogą świadczyć o wczesnej postaci LSsc (Limited Sistematic Sclerosis) - Scleroderma - twardzina układowa. Piszę, "mogą", bo do dalszych, bardziej charakterystycznych i drastycznych objawów tej choroby nie musi dojśc. A od czego to zależy lekarze też nie są w stanie powiedzieć. Co ma się rozwinąć to się rozwinie. Nie da się temu przeciwdziałać, bo nie zna się przyczyny, inicjatora, wyzwalacza tej choroby.
Na dzień dzisiejszy, lekarz określił moją przyjaciółkę jako zdrową, z pewną predyspozycją , czy skłonnością - jest jakieś tam ryzyko. Ile ono wynosi- też OCZYWIŚCIE niewiadomo.
Zastanawiam się czy napewno pozostaje tylko żyć z nadzieją, że do niczego nie dojdzie - ma co pół roku badać poziom przeciwciał. Zastanawiam się po co..
Zainterewała mnie ta strona. Daje się tu nimal pewność na pozbycie sie Reumatoidalnego Zapalenia Stawów, które też przez medycyne określane jest jako "samobójczy atak". W rzs wytwarzany jest czynnik reumatoidalny (przeciwciało), które atakuje komórki tkanki stawów. Skoro wyleczono rzs, tzn. pozbyto sie czynnika reumatoidalnego. Skoro NIA wyeliminowało to przeciwciało atakujące komórki stawów, to może wyeliminuje też przeciwciała walczące z jądrami komórek tkanki łącznej.. Brzmi to bajecznie, ale czy jest możliwe by pozytywny test na obecność przeciwciał przeciwjądrowych stał się negatywny dzięki NIA i przestał już straszyć moją przyjaciółkę?

~knikii
Gość

9. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-17 16:15:03 | URL: #
    Przyczyną RZS jest niewydalona ropa po infekcjach wirusowych. Ropa zalega i niszczy komórki a organizm wytwarza przeciwciała do niszczenia własnych uszkodzonych komórek. W NIA nie pozbywasz się przeciwciał, bo nie da się pozbyć czegoś, co jest częścią prawidłowo pracującego organizmu. W NIA pozbywasz się ropy, która z stawów jest wydalana przez NIA. Nie ma ropy nie ma niszczenia komórek. Czyli organizm posprząta pozostałości uszkodzonych komórek, potem odbuduje to, co usunął i przeciwciała znikają. Podwyższony stał przeciwciał świadczy o przewlekłym procesie zapalnym w ramach jakiegoś organu w organizmie.
Naczynia włosowate są poszerzone lub nie, ponieważ mają uszkodzone zastawki dbające o to, aby krew krążyła. Uszkodzone zastawki nie odprowadzają doprowadzonej krwi, przez co krew zbiera się w jednym miejscu powodując poszerzanie naczyń.
Proces deformacji tanki zaczyna się od tego, że substancja dostarczana do krwiobiegu do dłoni jest odkładana w przestrzeni komórkowej tkanki łącznej. Dopóki się tam zbiera naczynia krwionośne nie pokują deformacji. Dopiero po przekroczeniu możliwości gromadzenia substancja zaczyna uszkadzać zastawki i limfa nie krąży, potem następuje poszerzenie itd.
Kapilaroskopia pokazuje stan jak już stopień nagromadzenia substancji uszkadzającej przekroczył pewne granice. Typowo objawowe badanie pokazujący objaw działania środków uszkadzających.
Jeżeli zastosuje się tutaj, NIA to spowoduje to, że substancja uszkadzająca wypłynie a nie przeciwciała. Przeciwciała przestaną być produkowane, gdy przestanie być uszkadzana tkanka.
Tak naprawdę tu nie trzeba być wielkim filozofem, aby stwierdzić, co uszkadza tkankę. Wystarczy poobserwować cały organizm skórę, wydalanie, sposób przechodzenia infekcji, aby można było łatwo stwierdzić, co jest problemem. Przy chorobach autoimmunologicznych takich jak ta 99% problemów wywołują lektyny, które powodują reakcje między komórkami powodując zmianę ich receptorów. Lektyny nie są trawione przez układ pokarmowy i są wydalane. Jeżeli układ pokarmowy nieprawidłowo pracuje przepuszcza lektyny do krwioobiegu w postaci niestrawionej a te wywołują dolegliwości, które daje szereg objawów mających jedną przyczynę. Najbardziej znaną lektyną jest gluten (ale są jeszcze inne). Poczytaj sobie o lektykach i jak działają na organizm. Wątroba również sobie z nimi nie radzi.


~man.9
Gość

10. RE: stwardnienie rozsiane PILNE
2009-11-17 16:45:03 | URL: #
    Choroba, o której piszę jest bardzo złożona i skomplikowana. To jakby choroba autoimmunologiczna, choroba naczyń krwionośnych, wrzucona do worka razem z toczniem i rzs-em, prowadzona przez reumatologa. Obserwuje się w niej proces zapalny (jak napisałeś) i m.in. nadmierną produkcję kolagenu (stąd nazwa 'kolagenoza'). Skóra staje się pogrubiona, twarda itd.. Aż się nie chce o tym pisać.
Generalnie o co mi chodzi.. Bardziej chyba o lek na psychikę dla mojej przyjaciółki.. Ona jest bardzo młoda. Była szczęśliwa i radosna. Na dzień dzisiejszy nic jej nie dolega oprócz tych nieszczęsnych nienaturalnie szybko i mocno marznących dłoni. Gdyby tylko kapilaroskopia wykazała zmiany w naczyniach, nie byłoby tak tragicznie. Ale największy popłoch sieją te przeciwciała. Konkretbie przeciwciała przeciwjądrowe - bardziej szczegółowo - antycentromerowe. Układ immunologiczny atakuje centromery w jądrze komórkowym. Ale chcę też dodać, że reakcja immunologiczna nie jest powodem choroby - gdyby to tylko zależało od produkcji przeciwciał, wystarczyłyby sterydy na obniżenie odporności i choroba by się zatrzymała. Tutaj obecność przeciwciał jest objawem, nie powoduje choroby. Bo jak czytałam - nawet 5% zdrowych ludzi może wytwarzać jakieś tam przeciwciała i do nieczego złego to nie prowadzi. Ale u mojej przyjaciółki wynik jest bardzo dodatni, i razem z objawem Raynauda, zmianami w naczyniach krwionośnych kształtuje się to niepokojąco.
Gdyby nie ten dodatni wynik, pewnie daliby jej spokój, a tak zaliczyli ją do grupy ryzyka i ciężko jej z tym żyć.
Z tego co pisał mi dr Ashkar, co czytam tutaj, z tego co piszesz Ty - Knikii - rodzi się we mnie nadzieja ( o ile nie pewność), że tego cholerstwa można się pozbyć i uspokoić się co do zdrowia w przyszłości.
Nie chcę jej mówić "spróbuj, nic nie tracisz", bo to nie do końca prawda- jeśli metoda NIA nie przyniosłaby jej żadnego rezultatu w konkretnie jej problemie, myślę, że załamałaby się do końca. Więc wypytuję Was, co o tym sądzicie.
Knikii - piszesz logicznie, dlatego bardzo mnie kusi metoda NIA w przypadku mojej przyjaciółki.
Knikii - Rozumiem, że uważasz, że metoda NIA pozwoli nam oczyszcić organizm, co w ostatecznym efekcie da ujemny wynik testu immunologicznego? Myślę, że dla lekarzy byłoby to nieprawdopodobne. Mówili, że jak organizm zaczyna wytwarzać jakies konkretne przeciwciała, to tak juz zostaje. Jedyne co, to liczba przeciwciał może się zmieniać na przestrzeni życia, ale nie znika..:/
Knikii - CO MI RADZISZ??


Wyświetlam 42 wiadomości na 5 stronach [<<< 1 2 3 4 5 >>>]


Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 4989 wiadomości w 233 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera