Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Cancer Cure

 
Witam na forum dyskusyjnym o mojej metodzie naturalnego uzdrawiania z wszelkich typów raka, artretyzmu, astmy, reumatoidalnego zapalenia stawów i AIDS - dr George E.Ashkar (USA)
FORUM » FORUM DYSKUSYJNE-ARCHIWUM » POChP a metoda NIA »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2010-11-18 01:28:28 napisana przez ALPOL
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 12 wiadomości na 2 stronach [ 1 2 >>>]
^brajan30
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 238
Ostatni post: 2010-11-18 18:42:57


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
1. POChP a metoda NIA
2010-11-09 13:33:15 | URL: #
    Założyłem taki temat, gdyż kolega zmaga się z POChP, krótko powiem co co takiego POChP:

POChP - czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc to nieuleczalna choroba układu oddechowego nazywana także przewlekłym bronchitem lub rozedmą. POChP powoduje zwężenie oskrzeli i w ten sposób trudności w przepływie powietrza, a w efekcie w oddychaniu. Schorzenie ma charakter postępujący, a zmiany w płucach, jakie powoduje są tylko częściowo odwracalne. To tak w skrócie.

Prośba do Alexa - nie znam zbyt dobrze angielskiego, więc mam prośbę, abyś zapytał Ashkara o zdanie, co on sądzi o leczeniu POChP metodą NIA. Dodam już że POChP to nie to samo co astma, ale bardzo zbliżone. Tak że Alex zapytaj Ashkara i tutaj w tym wątku zamieść jego odpowiedź.

POChP i astma to przewlekłe choroby układu oddechowego powodujące zwężenie oskrzeli, które mają podobne objawy i mogą występować jednocześnie u tej samej osoby. W obu tych chorobach toczy się zapalenie w płucach, ale o innym charakterze, czego wynikiem są bardzo duże różnice w odpowiedzi chorych na leczenie. W astmie zwężenie oskrzeli jest często całkowicie odwracalne, czy to samoistnie, czy pod wpływem leczenia, natomiast w POChP nigdy nie daje się go w pełni odwrócić i zwykle postępuje, jeśli chory nie zaprzestanie palenia tytoniu.

Prośba do Lurtora - z racji tego że dysponujesz dużą wiedzą odnośnie oczyszczania organizmu, napisz również co Ty o tym sądzisz. Wg.mnie są duże szanse że metoda NIA może pomóc (ale zaznaczam to jest moje zdanie).
Kolega od kilku miesięcy pije miksture oczyszczającą Słoneckiego, teraz zmieni olej w miksturze na olej kukurydziany z racji tego że we frakcji LDL organizm pozbywa sie wolnych rodników i toksyn. Poza tym kolega pije koktajle błonnikowe, ale teraz zmieni je na koktajle cytrynowe które zintensyfikują oczyszczanie i od dzisiaj zaczyna metodę NIA, palenie już rzucił, w żywieniu zaczął stosować zasady zdrowego żywienia.
Już teraz dzięki za odpowiedzi.
^puszkin222333
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 1
Ostatni post: 2010-11-12 12:47:42


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
2. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-12 12:47:42 | URL: #
    Witam, ^brajan30 pisał o moim przypadku. Tak to już jest, że do pewnego momentu człowiek robi bardzo wiele żeby swoje zdrowie zniszczyć a od pewnego momentu bardzo wiele aby je uratować. Ja już przekroczyłem tą granicę, papierosy odstawiłem 6 lat temu, długo ale niestety z przerwami stosowałem żo. Na ile u mnie zaskutkuje metoda NIA będę informował na bieżąco na forum.

ALPOL
Administrator

Napisanych postów: 82
Ostatni post: 2010-11-18 01:28:28


Napisz e-mail do autora Odwiedź stronę domową autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
3. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-12 18:23:16 | URL: #
    BRAJAN

Jak zwykle w takich przypadkach, kiedy dr Ashkar nie za bardzo wie o jaka chorobe chodzi - tej akurat nie zna wcale - powiedział:
Jesli ta choroba spowodowana jest przez kancerogemy (zatrucie chemiczne organizmu) a nie przez organizmy żywe, można sie spodziewać, że raczej napewno metoda NIA pomoże w jakiś sposób, ale na ile niewiadomo - trzeba probować.

^brajan30
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 238
Ostatni post: 2010-11-18 18:42:57


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
4. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-12 18:49:39 | URL: #
    Dzięki Alex
Wg. mnie POChP jest spowodowane toksemią organizmu, a organizm oczyszczony z toksyn, w którym jest homoestaza (organizm wydala toksyny jeśli człowiek tego nie blokuje), poradzi sobie z chorobami wirusowymi, gdyż układ immunologiczny jest na tyle silny.
Poczekamy aż głos zabierze Lurtor, ale myślę że to potwierdzi.
Zgadzam się z Ashkarem że trzeba próbować, zwłaszcza że kolega nie ma innej alternatywy, ostatnio był u lekarza i powiedział Pani Doktor specjalistki pulmonolog: coraz trudniej mi się oddycha i coraz szybciej się męczę – a ona „a co pan myślał że będzie się czuł coraz lepiej”
Cóż ni smiać sie ni płakać, medycyna akademicka nie pozostawia żadnych złudzeń.

(2010-11-13 14:12:35) Wiadomość została zmodyfikowana
ALPOL
Administrator

Napisanych postów: 82
Ostatni post: 2010-11-18 01:28:28


Napisz e-mail do autora Odwiedź stronę domową autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
5. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-12 23:41:54 | URL: #
    Brajan - uważam, że wszystkie choroby powodowane są zachwianiem homeostazy albo inaczej dysharmonią energetyczną a jeśli się bliżej przyjrzeć, to jest to ni mniej ni więcej bałagan w przepływie informacji w organizmie człowieka.
Dzieje się to oczywiście na poziomie sub-atomowym a może nawet jeszcze niżej - tam gdzie jeszcze nie nauczyliśmy się ani widzieć ani też kontrolować!

Wszystko dlatego, że tak naprawdę wiemy bardzo niewiele. Będąc ograniczeni
zakresem postrzegania, nie jesteśmy w stanie pojąć wszystkiego co wykracza poza spektrum naszego widzenia.
Problem w tym, że nie jesteśmy w stanie dostrzec niewidzialnego, a na tym właśnie poziomie dzieją się rzeczy, które mają zasadniczy wpływ na efekt widzialny - który my badamy w celu znalezienia rozwiązania.

W większości więc przypadków jedynie "gdybamy" i nie jesteśmy pewni dlaczego takie a nie inne wyniki uzyskujemy.

W dobie podróży międzyplanetarnych, grzebaniu w kodzie DNA, modyfikacji genetycznych - ciągle nie wiemy dlaczego tak naprawdę tlen i wodór tworzą wodę - pierwiastek życia.

W chorobach nowotworowych i innych cywilizacyjnych, które tak naprawdę są powodowane niekompatybilną informacją wprowadzaną do naszego niezwykle precyzyjnego "boskiego komputera" jakim jest organizm ludzki, w ogromnej większości widzimy jedynie efekty spowodowane wprowadzeniem tych informacji. Zamiast więc zmienić charakter tych informacji i zapobiec powodowanym przez nie modyfikacjom w naszej uporządkowanej strukturze - my bawimy się w likwidowanie efektów tego bałaganu.

Przy nowotworach są to komórki rakowe, które jak twierdzi dr Ashkar nie są wcale problemem! Facet ma całkowitą rację, dlaczego więc się go gnębi?
Myślę, że swoim rozumowaniem fizyka a nie medyka, zakłóca "porządek", swoiste status quo wszystkich naukowców i badaczy raka, żyjących i robiących kariery zawodowe, za ogromne, udzielane przez rządy pieniądze a popieranych trochę po cichu i trochę oficjalnie, przez wszechwładną farmację - która ma monopol na leczenie!

Jeśli weszlibyśmy w ich położenie, to pewnie myślelibyśmy podobnie! Przecież nie można powiedzieć ludziom, że 90% tego co zjadają i wypijają jest be! Produkuje to miliony ludzi, kolejne miliony transportują, sprzedają, pośredniczą, grają na giełdzie akcjami tych produktów, itd, itd, itd - świat się kręci a my z nim!

Wszystko, ze wszystkim jest powiązane tak, że przy tej ogromnej liczbie ludzkości, praktycznie nie jest możliwa jakakolwiek, globalna zmiana w jakiejkolwiek dziedzinie leczenia nie możemy nic zrobić.

Możemy tylko zrobić coś sami dla siebie, nawet nie rodzinami! Sami dla siebie - pojedynczo!
Musimy zapomnieć o uzdrawianiu rodzin, społeczeństw, narodów! Zapomnieć i zająć się tylko samym sobą!
Jeśli każdy z nas podejmie to wezwanie i zacznie od siebie, po jakimś czasie będziemy zdrowi my, potem rodzina, potem społeczeństwo a potem nawet naród - jeśli nam na to pozwolą!

Kto nie wie jak zacząć, niech poczyta trochę książek, może na początek: "Niebiańska Przepowiednia" albo jeszcze lepiej "Anastazja". Potem Tombak, Słonecki, itd. itd, jest tego naprawdę dużo!
Uwaga - telewizja nie przekazuje wiedzy, ona ją wam odbiera!^optymal-na
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 86
Ostatni post: 2010-11-13 05:03:54


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
6. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-13 05:03:54 | URL: #
    ^puszkin222333 napisaďż˝/a:
> Witam, ^brajan30 pisał o moim przypadku. Tak to
> już jest, że do pewnego momentu człowiek robi
> bardzo wiele żeby swoje zdrowie zniszczyć a od
> pewnego momentu bardzo wiele aby je uratować. Ja
> już przekroczyłem tą granicę, papierosy
> odstawiłem 6 lat temu, długo ale niestety z
> przerwami stosowałem żo. Na ile u mnie zaskutkuje
> metoda NIA będę informował na bieżąco na forum.


Szkoda , że z przerwami stosowałeś Ż.O.
Przy takiej chorobie powinieneś stosować dokładnie D.O. i wziąść serię prądów selektywnych -S , które wyrównają układ wegetatywny płuc. Przewaga układu przywspółczulnego/parasympatyczny/ spowodowana jest "korytkowym" żywieniem - stąd choroba. Jeśli boisz się D.O. wejdż na "pastwisko" , które wzmacnia układ sympatyczny.
Ponadto...palenie jest głupotą , to wiadomo nie nie od dziś , ale...wypalanie do 10 papierosów na dobę również wzmacnia "S", co powoduje cofanie się choroby.
Wybór należy do Ciebie.
NIA napewno nie zaszkodzi , bo szkodzić nie może!

^brajan30
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 238
Ostatni post: 2010-11-18 18:42:57


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
7. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-13 12:13:06 | URL: #
    W dyskusji z Ashkarem wstawiłem linki o POChP w języku angielskim i rosyjskim, Ashkar podobno zna te dwa języki, może Ashkar poczyta i coś tam odpisze.

P.S. Optymalna, kolega odżywia się bardzo dobrze, tak jak należy przy oczyszczaniu stosuje zasady zdrowego żywienia.

^brajan30
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 238
Ostatni post: 2010-11-18 18:42:57


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
8. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-13 13:56:34 | URL: #
    W Wikipedii znalazłem opis choroby POChP.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Przewlek%C5%82a_obturacyjna_choroba_p%C5%82uc
Wg mnie opisywał ją ktoś związany z medycyną akademicką. Sam opis niby jest ok. ale są błędne interpretacje, gdyż stany zapalne i choroby do odchorowania medycyna uważa za niepożądane, i blokuje to wszelkimi lekami, suplementami, a tak naprawdę, stany zapalne i owe choroby, to naturalne reakcje organizmu na pozbycie się zdefektowanych komórek i toksyn które wnikają do naszego organizmu, jak i również są produkowane przez bakterie trawiące chore i zdefektowane komórki.

Więc tak jest opisane w Wikipedii:
Zmiany dotyczą głównie końcowych odcinków dróg oddechowych oraz naczyń płucnych. Polegają na charakterystycznym zapaleniu ze zwiększoną ilością neutrofili w świetle dróg oddechowych, makrofagów w świetle dróg oddechowych, ich ścianach, a także w miąższu płucnym oraz limfocytów T CD8+ w ścianach dróg oddechowych i miąższu płucnym (zwiększona jest również liczba limfocytów T CD4+, ale w mniejszym stopniu niż CD8+; stosunek CD8+ do CD4+ zwiększa się).
W okresie zaostrzeń stwierdza się również zwiększoną ilość eozynofilów w plwocinie i ścianach dróg oddechowych, a w przypadku współistniejącej infekcji – limfocytów B.

I teraz przyjżyjmy się co pisał Namir:
Makrofagi usuwają martwe komórki, które popełniły apoptoze albo komórki, które zostały zabite przez bakterie. Lifocyty T dopuszczają bakterie do chorych komórek po to, aby bakterie je zabiły. Makrofiagi pełnią role czyścicieli.
Czyli komórki zdefektowane można usunąć tylko powodując ich śmierć. - koniec wypowiedzi Namira.

Do tego momentu zgadzam się ze wszystkim, i jest to kolejny argument że POChP ma związek z toksemią organizmu.
Natomiast dalej w vikipedii jest opisane coś z czym się do końca nie zgadzam a raczej uważam to za błędną interpretację:

Ww. komórki zapalne powodują bezpośrednie uszkodzenie tkanki płucnej, a także produkują mediatory, które nasilają reakcję zapalną, zwiększają napływ z krążenia komórek zapalnych i powodują przebudowę morfologiczną otaczających tkanek. Wśród mediatorów biorących udział w patogenezie POChP wymienia się: leukotrien B4, interleukinę 8, TNF-α, IL-1β; IL-6, TGF-β.

Wg. mnie owe procesy zapalne to właśnie, to własnie reakcja organizmu oczyszczanie i próba pozbycia się zdefektowanych tkanek i komórek.ALPOL
Administrator

Napisanych postów: 82
Ostatni post: 2010-11-18 01:28:28


Napisz e-mail do autora Odwiedź stronę domową autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
9. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-14 22:57:17 | URL: #
    Brajan - rozmawialem dzisiaj z dr Ashkarem telefonicznie i powiedzialem mu o pytaniach na Forum - postara sie dac odpowiedzi do dwohc ostatnich wpisow. tak naprawde to on nie chce dyskutowac na Forum, woli aby pisac do niego emaile: gashkar@aol.com

^brajan30
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 238
Ostatni post: 2010-11-18 18:42:57


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
10. RE: POChP a metoda NIA
2010-11-15 12:26:50 | URL: #
    ALPOL napisaďż˝/a:
> Brajan - rozmawialem dzisiaj z dr Ashkarem
> telefonicznie i powiedzialem mu o pytaniach na
> Forum - postara sie dac odpowiedzi do dwohc
> ostatnich wpisow. tak naprawde to on nie chce
> dyskutowac na Forum, woli aby pisac do niego
> emaile: gashkar@aol.com
Dobrze by było gdyby Ashkar wypowiedział się na forum o POChP w wątku dyskusja z Ashkarem. U mnie z angielskim cienko (choć się go uczę) zawsze ktoś może na forum przetłumaczyć, a przede wszystkim będzie to bardzo cenna informacja dla ludzi chorych na POChP.
Ashkar twierdzi że dym papierosowy wytwarza promotory, ja się z tym nie zgadzam uważam że tutaj Ashkar się myli. Dym papierosowy zawiera nikotynę, nikotyna jest toksyną a więc kancerogenem, a nie promotorem.
Nikotyna: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikotyna#Dzia.C5.82anie_na_organizm


Wyświetlam 12 wiadomości na 2 stronach [ 1 2 >>>]


Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 4989 wiadomości w 233 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera