Logo  
Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa

 
Witamy na forum dyskusyjnym Jędrzejowskiej / Świętokrzyskiej Kolejki Dojazdowej i Klubu jej miłośników! Zapraszam do poruszania wszelkich wątków dotyczących naszej kolejki, przedstawiania własnych pomysłów, przemyśleń, zastrzeżeń i wyrażania opinii o działalności. Tylko razem możemy dalej ją rozwijać, pozostawiając potomnym - nie zapominając przy tym o zobowiązującej historii, szacunku dla tradycji, pamięci dla pokoleń tworzących ją ludzi! W związku z problemami z robotami sieciowymi rozsyłającymi spam zmuszeni zostaliśmy do ograniczenia możliwości umieszczania nowych wątków tylko przez osoby zarejestrowane. Zapraszamy do nie ograniczonej niczym dyskusji.
Forum dyskusyjne Krakowskiego Klubu Miłośników Jędrzejowskiej Kolei Dojazdowej » Przejazdy specjalne, imprezy » Imprezy? »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2012-08-28 21:25:53 napisana przez ^Dariusz
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 3 wiadomości na 1 stronie
^lukke
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 1
Ostatni post: 2012-08-09 22:18:29


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
1. Imprezy? Odpowiedz
2012-08-09 22:18:29 | URL: #
    Witam. Jestem nowy na forum, chciałbym się zapytać czy jest jeszcze jakikolwiek plan organizacji przejazdów specjalnych dla wąskiej grupy 'miłośników kolei' na kolejce jędrzejowskiej? Przez jakiś czas przejazdy te się odbywały w miarę regularnych odstępach czasowych, jednak gdzieś od dwóch lat nie są już organizowane. Zdaję sobie sprawę, że taka impreza to spory koszt, który musi ponieść organizator i jest ryzyko że tego nie odzyska. Do tego dochodzi sprawność taboru, który jest atrakcyjny do użycia w takich przejazdach. Jednak często wspominam takie przejazdy w Jędrzejowie i chętnie wybrałbym się na jakiś kolejny, może i takich osób jest więcej, nie wiem.


^Tomek_z_Kielc
Użytkownik lokalny

Tomek_z_Kielc

Napisanych postów: 142
Ostatni post: 2012-08-21 13:21:21
GG: 9425632


Odwiedź stronę domową autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
2. RE: Imprezy? Odpowiedz
2012-08-21 13:21:21 | URL: #
    Trzeba by zapytać dokładniej u źródła, czyli operatora kolejki, ale z tego co mi wiadomo, to po prostu właśnie brakuje kogoś, kto chciałby wyłożyć kasę na imprezę, która niekoniecznie się zwróci. Parowóz Px48 ma przekroczony termin rewizji, więc pozostały tylko mniej kuszące spalinówki Lxd2 i Wls150.

Wiadomo mi tylko, że 13 października już po raz trzeci mają się odbyć Świętokrzyskie Spotkania Drezynowe. Myślę, że niedługo pojawi się bardziej szczegółowa informacja. Prawdopodobnie wystąpi zespół "Śrubki", również na drezynie. Założenie jest takie, żeby urządzać takie spotkania co roku na początku października - mam nadzieję, że wypali to na dłuższą metę. Sam zamierzam się pojawić ze swoim pojazdem (o ile zdążę go dokończyć).


Rowerzysta szynowy, inż. bud. kol.
http://tw_kolejofil.republika.pl
^Dariusz
Moderator

Dariusz

Napisanych postów: 469
Ostatni post: 2014-07-14 19:31:37


Odwiedź stronę domową autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
3. RE: Imprezy? Odpowiedz
2012-08-28 21:25:53 | URL: #
    Potwierdzam słowa Tomasza. Jedyną imprezą, która raczej na pewno się odbędzie będą przejazdy drezynowe organizowane dzięki determinacji Donatora ze Szczecina Pana Wojciecha.
Krakowska grupa MK - przynajmniej na tą chwilę - zakończyła aktywne realizacje przejazdów specjalnych. Pomimo deklaracji pomocy nie pojawił się nikt, kto chciałby kontynuować nasze dzieło
Co do taboru - parowóz wiadomo, Lidka od wielu miesięcy stoi z rozebranym silnikiem.

Wyświetlam 3 wiadomości na 1 stronie


Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 2446 wiadomości w 241 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera