Logo  
Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Strona domowa HIV INFO +/-

 
FORUM DLA LUDZI Z HIV/AIDS, DLA ICH BLISKICH I WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH (na czat wchodzimy klikajac logo)
FORUM HIV/AIDS-Plus i Minus » WSZYSTKO O LEKACH I LECZENIU » Czym można wylecz... »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2015-05-24 00:11:46 napisana przez AMBIENTE1
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 1 wiadomość na 1 stronie
AMBIENTE1
Użytkownik globalny

Napisanych postów: 2
Ostatni post: 2015-05-24 00:49:58


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
1. Czym można wyleczyć wszelkie choroby wirusowe? Odpowiedz
2015-05-24 00:11:46 | URL: #
    Ja i moi znajomi zawsze leczymy wszelkie choroby wirusowe czosnkiem.Czosnek jest rośliną stosowaną od tysiącleci na świecie i dzięki niemu ludzkość bezpiecznie przetrwała do dzisiaj.KLUCZOWE JEST JEDNAK JEGO PODAWANIE DO ORGANIZMU.Wszyscy wiedzą,że czosnek się je ale to tylko jedna i mało skuteczna metoda.Dużo silniejsze i o zupełnie innym spektrum działania ma podawany przez skórę(jak plastry z morfiną lub antykoncepcyjne itp.) w postaci roztworu.Przepis kuracji,którą my stosujemy,poniżej:
1/2wrzącej wody zalać 5-6 DUŻYCH przeciśniętych przez praskę ząbków czosnku.Czosnek polski,hiszpański,egipski,byle nie chiński.Zamieszać trochę,wlać do małej plastikowej miski.Stopy spumeksować,między palce włozyć waciki kosmetyczne,wsadzić do ciepłego roztworu czosnku,nakryć ręcznikiem,zeby ciepło nie uciekło.Usiąść należy tak,żeby stopami nie dotykać dna miseczki,lub można podłożyć ołówek,dla efektywnego wchłaniania.Siedzi się CODZIENNIE PRZEZ MIESIĄC o tej samej porze,czyli co 24godz.przez godzinę do półtorej(max).Z gazetą,książką,lub przy TV.Tak zrobiona mieszanka wystarcza na 48 godzin i nie należy jej rozcieńczać.Pół godziny przed siedzeniem należy zażyć polopirynę,bo czosnek stosowany w ten sposób zwęża naczynia krwionośne,więc może przez chwilę boleć serce(ale po polopirynie nie powinno).Po jakimś czasie mogą zsinieć dziąsła lub pojawić się okresowe torbiele w piersiach ale wszystko to po kuracji szybko samo się normuje.(ale to też nie przy takich dawkach o jakich tu piszę,tylko przy stosowaniu co najmniej przez miesiąc co 12 godzin przez 1 godzinę).Może też trochę spaść ciśnienie,ale wtedy należy trochę się poruszać,pochodzić.
Trzeba mieć przygotowane wcześniej picie,jakieś pół litra kompotu lub wody z cytryną bo 1.Chce się pić 2.Należy pić ze względu na serce.
Po wszystkim nie opłukiwać stóp tylko założyć skarpetki(ja mam nawet czosnkowe buciki).
W czasie kuracji trzeba też wypijać 2-3 zmiażdżone ząbki czosnku zalane ciepłą wodą co 12godzin,np. do śniadania i kolacji.I tak przez miesiąc. POWODZENIA!
Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 218719 wiadomości w 19201 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera