Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Falloutz

 
Witam na oficjalnym forum serwisu Falloutz
Fallout Forum » Literatura » Atomowy eden »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2014-01-26 13:56:48 napisana przez ^MarosCs
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 1 wiadomość na 1 stronie
^MarosCs
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 1
Ostatni post: 2014-01-26 13:56:48


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
1. Atomowy eden Odpowiedz
2014-01-26 13:56:48 | URL: #
    Kilka lat temu, wraz z Patrykiem Brodniewiczem- utalentowanym artystą i wielkim fanem gatunku, rozpoczęliśmy pracę nad prostym scenariuszem do filmu. Jednak jak zwykle, przy tego typu projektach, pomysł spalił na panewce już w przed bigach. Wszystko ucichło a o scenariuszu zapomnieliśmy...
Jakiś czas temu, przekopując gigabajty zbędnych pierdół na dysku, rodkopałemr1; owy scenariusz.
Z ciekawości przeczytałem go ponownie i wtedy do głowy przyszedł mi pomysł oraz tzw. wena, dzięki której zacząłem kontynuować i poszerzać treść opowiadania. Kilka miesięcy później, zdałem sobie sprawę, że scenariusz przyjął tak obszerną i bogatą formę, że niema szans aby nakręcić taki film. A że szkoda było mi czasu i pomysłów, jakie poświęciłem na pisanie, więc postanowiłem że wydam książkę, bo zależało mi aby tak historia ujrzała światło dzienne i dotarła do większej grupy ludzi.
rAtomowy edenr1; jest fanowską opowieścią inspirowaną Falloutem. Jako wielki fan całej serii tej zacnej gry, starałem się podtrzymać mniej więcej klimat ponurej i futurystycznej przyszłości.
Jest to moja pierwsza książka, i jeżeli zostanie mile odebrana na pewno napiszę kontynuację, bo po głowie zaczynają chodzić mi następne pomysły.

Fabuła:

Ponad 100 lat po wielkiej wojnie atomowej, wielu ludzi nadal żyje w bezpiecznych kryptach- potężnych kompleksach, odciętych od świata zewnętrznego. Nikt z ocalonych, niema pojęcia jak teraz wygląda życie na powierzchni. Czy w ogóle jakieś jest? Przez kilkadziesiąt lat ludzie jedynie snuli bezsensowne i przesadzone historyjki o morderczych mutantach jakie powstały od napromieniowanej ziemi. Pewnego dnia, to wszystko się zmieniło. W skutek splotu nieszczęśliwych okoliczności, Max- główny bohater, doprowadza do poważnej awarii reaktora zasilającego podziemny kompleks. Niezwłocznie zostaje powołane zebranie najwyższej rady, która orzeka o ewidentnej winie bohatera. Jednak w ramach amnestii, rwspaniałomyślnar1; rada wyznacza Maxowi ultimatum. Jego celem jest odnalezienie legendarnej krypty, zwanej rEdenemr1;. Według szczątkowych informacji, znalezionych w archiwum, przodkowie- konstruktorzy, ukryli tam artefakty mające na celu odrodzenie świata, ze zgliszcz wojny atomowej. Jedyną wskazówką, mówiącą o lokalizacji mistycznego miejsca jest to, że leży ona na terytorium wielkiego niegdyś miasta zwanego San Francisco. Tak zaczyna się wielka i heroiczna przygoda w nieznanym dotąd prze nikogo świecie zewnętrznym.

Jako autor tego opowiadania powiem szczerze, że jest to pierwsza moja książka. Zawiera trochę błędów stylistycznych i ogólnie opisuje wydarzenia, nie mniej, z relacji recenzentów miło było usłyszeć, że na pierwszy raz wyszło ciekawie. Polecam więc moją książkę i bardzo proszę o recenzję uwagi, plusy i minusy. Uwagi czytelników są bardzo ważne, bo być może napiszę drugą część.
Wszelkie pytania proszę kierować na maila mclaren1211@wp.pl

Książka jest już dostępna w księgarniach
https://www.google.pl/#q=atomowy+eden+marek+maniewski


Autor:Marek Maniewski
Wydawnictwo:Warszawska firma wydawnicza
Premiara:01.2014
Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 30 wiadomości w 15 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera