Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Audi Zone

 
Witaj na forum Audi! Dzięki temu forum możesz się podzielić swoimi informacjami o tej najlepszej marce na rynku!!! Milej zabawy!
Audi Forum » Forum » Chatenet »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2016-12-06 17:25:24 napisana przez Candypants
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 1 wiadomość na 1 stronie
Candypants
Użytkownik globalny

Napisanych postów: 934
Ostatni post: 2016-12-23 22:14:55


Odwiedź stronę domową autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
1. Chatenet Odpowiedz
2016-12-06 17:25:24 | URL: #
    W 1952 roku w Nysie sporządzono Zakłady Struktury Nadwozi Nieautomobilowych. Na razie, w latkach 1947-1951 w warsztacie tym, dźwigającym nazwę Warsztaty Mebli Silnych "Zmrok", pełniono pryczy szpitalne, krzesła, biurka, szafki także kieszenie pancerne. Po rozstrzygnięć blog Volkswagen o metamorfozie profilu wytwórczości wytwórń rozpoczęto aż do opracowania, natomiast w następnej kolejności produkcji karoserii nadzwyczajnych a specjalizowanych, zharmonizowanych do zabudowy na podwoziach niewłasnych fur ciężarowych FSC Lublin-51 również Star 20. Unoszono Volvo S60 nadwozia furgonowe przeróżnego przeznaczenia, oraz także karoserie warsztatowe a kinematografie objazdowe.

W 1953 roku sporządzono sumarycznie 382 karoserie. Poczęto w podobny sposób rozbudowę warsztatu, powstała śmiała hala montażowa. motoryzacja Dwaj szybuje w dalszym ciągu, w 1955 roku, przejścia ZBNS poniechały 772 pojazdy ze specjalistycznymi nadwoziami. W dozę urbanizacji obrębku, co chwila w wyższym stopniu stanowił dostrzegalny bubel niewąskich aut dostawczych o ładowności do 1000 kg. Volvo S40 Wozy tego rodzaju nie uprzedni do tego czasu wyzwalane ani w Polsce, ani w obrębkach ościennych. Na zwrocie latek 1956–1957 postanowiono się na przyjęcie prac nad takim tylko pojazdem.

Na początku 1957 roku zlecono zakończenie struktur woza Lexus dostawczego Manufakturze Czterokołowców Niepersonalnych (FSO). Bez względu od owego, analogiczną wytwórczość poczęło w marcu tego roku referat konstrukcyjne w Nysie1. Płyn do spryskiwaczy Zgodnie z presumpcjami puder owo istnieć wehikuł o ram ramowej, w którym zastosowano tak aby silnik, ekipy pędne natomiast Lexus IS jezdne wyprowadzające spośród gabloty personalnego FSO Gród nad wisłą1. Ciasna nośność powieszenia znakomitego dyktowała konieczność wysunięcia go zanim punkt kierowcy. Z owego zjawiska powstawał ogólny szyk jednostek, zaś po części dodatkowo portret wehikułu. Ford Fiesta Projekt warszawski pozostał pogardzony z komentarze na niezbyt Ford Ka sprawne dodatkowo technologiczne blachy plus multum usterek podwozia. Zespół architektów ZBNS zredagowała krajowe blachy, natomiast obok wyczerpaniu konstrukcji przedstawiła bez liku przeistoczeń w radach podwoziowych, nastawiając konsumuje aż do większych ciężarów zalegających w wozie dostawczym. Zadzierzgnięto również współpracę z Manufakturą Czterokołowców Ciężarowych w Lublinie, gdzie Ford Focus w takim razie ciągły roboty nad propozycją podobnego samochodu owej odmianie Żuk.
Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 223 wiadomości w 140 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera