Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- Moja choroba - Colitis Ulcerosa, www.colitisulcerosa.prv.pl

 

FORUM DYSKUSYJNE - COLITIS ULCEROSA

Zapraszam wszystkich do udziału w forum dyskusyjnym na temat choroby Colitis Ulcerosa i wszystkiego co się z nią wiąże. Zapraszam wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami w walce z tą chorobą.

Pozdrawiam ALFRED


Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2018-06-08 02:31:04 napisana przez ^Meeniwo9471
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 24 wiadomości na 3 stronach [ 1 2 3 >>>]
~marysienkaTHC
Gość

1. maryśka,palonko,źiółk o...:)) Odpowiedz
2010-09-19 17:42:00 | URL: #
    hej witam colitowców, oglądam własnie program dokumentalny na national geografic o uzdrowicielskim działaniu leczniczym,tam ziele sprzedaje się na receptę na wiele chorób,kiedyś czytałam na str.internetowej ,że przy WZJ ,THC bardzo pomaga)kurcze gdyby nie o ,że to zioło lecznicze jest nielegalne w naszym kraju to chyba bym kopciła co drugi dzien!!!!!jakie jest wasze zdanie na ten temat??pozdrawiam i życzę zdrówka)


~PATRIKO
Gość

2. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-09-19 20:03:23 | URL: #
    czemu nie ja też bym kopcił tylko unas jest zacofanie w kraju a te ziółka są nielegalne i można mieć problemy.może za pare lat jak będzie legalizacja !!!!!!

~xxxcu
Gość

3. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-09-20 09:28:47 | URL: #
    Wiadomo że zioło jest zdrowsze niż papierosy, a na naszą chorobę działa łagodząco. Szkoda żę legalizacji nie ma :/

~marysienkaTHC
Gość

4. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-09-20 20:06:35 | URL: #
    hehe widzę samych zwolenników i super!!!!miejmy nadzieję,że w końcu będzie ta legalizacja!!w koncu zioła są zdrowsze od alkoholu...który nie wiedzieć dlaczego jest legalny,skoro prowadzi do agresji,niszczy rodziny i zdrowie przede wszystkim!!!!!

^anak
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 60
Ostatni post: 2015-01-17 18:40:10


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
5. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-09-20 22:49:09 | URL: #
    sorry ,ale sami zwolennicy tzn kto ? Nawet nie zalogowani samo o temacie swiadczy którego nie warto komentowac.Zastanawia tylko czy gdyby wasze dzieci w to wpadły to tez bylibyście za legalizacja ,patrzac jak one sie staczają umierają po przedawkowaniu.Szkoda więcej pisac.

~marysienkaTHC
Gość

6. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-09-21 20:06:04 | URL: #
    swoje żale kieruj do www.dopalacze.pl....bo to te substancje są niebezpieczne!!.to na cholere komentujesz skoro twoim zdaniem niewarto????jak sie nie znasz i nie czytasz to się nie odzywaj..!!

^anak
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 60
Ostatni post: 2015-01-17 18:40:10


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
7. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-09-21 21:59:07 | URL: #
    chcesz mi powiedziec że dopalacze są gorsze niż narkotyki -to to samo g----,idz do lekarza po skierowanie do psychiatryka bo tam napewno się z tobą zgodzą. I zastanów się co i o kim piszesz,przykry fakt ale nie każdemu jesteś równy/a.tak mi coś w głowie świta ,że sam/a sobie odpisujesz na swoje bzdurne teorie, bo nikt przy zdrowych zmysłach by cie nie poparł hej

(2010-09-21 22:26:47) Wiadomość została zmodyfikowana
~marysienkaTHC
Gość

8. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-09-22 09:09:32 | URL: #
    to wpisz sobie pani mądra na necie mariuchuana a colitis ulcerosa!!!!w d...ie byłaś gów,,o wiesz....oczywiście szprycujmy sie sterydami!!!!
http://www.rynekzdrowia.pl/Badania-i-rozwoj/Marihuana-ziolem-leczniczym-w-choro bach-jelit,14558,11.html to jest link ..zebyś nie musiała swojej mądrej główki wysilać przy szukaniu!!!!myslę,że jesteś najzwyczajniej ograniczona lub najzwyczajnie nie chorujesz na Colitis!!!!

~chorawesolacu
Gość

9. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-10-07 10:10:57 | URL: #
    Dla wszystkich którzy tak chwalą stronę j-elita..w kwartalniku ostatnio pisali że substancja zawarta w marihuanie może okazać się lekiem na cu Więc nie wiem po co się tu wszyscy pieklą..skoro kwartalnik na j-elita.pl tak mówi to powinniśmy go słuchać

~Gresio
Gość

10. RE: maryśka,palonko,źiół ko...:)) Odpowiedz
2010-10-08 12:59:57 | URL: #
    @^anak
No no, 47 postów na forum, toż to pewnikiem jakaś uczona persona, co to wszystko wie i ponad równość wyrasta, a swej mondrosci gupszych do psychiatryka wysyła. Sorry, ale to taka głupota, która aż naprawdę boli, choć przyznam szczerze że sprowokowała mnie do napisania tego posta.

Co do meritum sprawy THC a cu. to wiedza naukowa na ten temat jest już określona i to od lat wielu. Temat THC jest tak w necie dokładnie opisany, że trzeba tylko chcieć poszukać.

prawie cały zeszły rok przechodziłem małe piekło, lecząc zakażenie szpitalne HCV, interferonem i rybowiryną, co w połączeniu z cu potrafi prawie wykończyć. Szczęśliwie dla mnie mój przyjaciel, w tym trudnym dla mnie czasie zaopatrzył mnie w medyczną odmianę canabis, i jestem mu za to ogromnie wdzięczny. Mimo utraty 1/4 wagi ciała, (a to ok.25 kg), głębokich stanów depresyjnych, i całej reszty paskudnych dolegliwości, jestem przekonany że nie przerwałem kuracji interferonowej tylko dzięki temu, że miałem ziele, a to pozwoliło mi coś zjeść i nie wymiotować, i usnąć nawet raz na jakiś czas w miarę spokojne, i prawdę mówiąc nabrałem chyba wtedy pewnego dystansu do własnej choroby, którą zacząłem traktować jak przeciwnika z którym muszę wygrać (bo chcę!!!) i WYGRAŁEM ! z HCV zupełnie.

Poznałem działanie THC i wiedziałem że poradzę sobie z biegunkami, z fatalnym nastrojem, a co najważniejsze ograniczę (choć całkiem nie wyeliminuję) ból.
HCV spowodowało niemałe uszkodzenia wątroby, zatem staram się unikać wszelkiej chemii, a sterydy odpadają w przedbiegach, zatem cóż mi pozostało jako choremu cierpiącemu człowiekowi.

Prawo uważa mnie za przestępcę, gdyż od czasu do czasu posiadam zakazaną roślinę, a ta niestety nie mała część społeczeństwa typu "^anak" uważa mnie za narkomana. Ale szanowni mam to w dupie, bo moje zdrowie i moje samopoczucie to jest moja sprawa i jako wolny człowiek mam prawo leczyć się tak jak uważam za najlepsze dla mnie. Że być może kiedyś zapłacę niezawinioną wysoką cenę za ludzką głupotę to po kalkulacji, moja jakość życia jest dla mnie ważniejsza niż nakazy i zakazy systemu, oraz osąd "społeczeństwa"

Sporo się w tym temacie ostatnimi czasy dokształciłem i w tej bardzo obszernej bazie wiedzy w necie na ten temat wynika, że nie ma ŻADNEGO niebezpieczeństwa dla organizmu w używaniu THC , a kryminalizacja tej rośliny jest zasługą wielkiego biznesu, takiego jak przemysł drzewny, farmaceutyczny i gorzelniany oraz polityków którzy byli i są przez nich opłacani. Ale to już historia na inną opowieść.

Pozdrawiam wszystkich, łącznie z tymi którzy uważają mnie za przestępcę i narkomana, życząc wszystkim zdrowia a co za tym idzie jednak szczęścia.

Medice, cura te ipsum

z podręcznego wyszukiwania w googlach: (jeśli ktoś nie zna angielskiego może próbować przetłumaczyć łamańcem translatora w googlach)

http://www.crackwalker.ca/420/thc/thchepc.html

http://www.cannabis-med.org/english/bulletin/ww_en_db_cannabis_artikel.php?id=3 25

http://www.cannabisni.com/medicinal-cannabis-news/1246-cannabis-is-effective-fo r-treating-ulcerative-colitis-and-crohns-disease-

http://www.showmethefacts.org/medical-marijuana-facts/chrohns-ibs-ulcerative-co litis/

http://www.news-medical.net/news/20091217/Cannabis-for-Ulcerative-Colitis-and-C rohns-Disease-treatment.aspx

Wyświetlam 24 wiadomości na 3 stronach [ 1 2 3 >>>]


Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 6151 wiadomości w 947 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera