Menu
- Odpowiedz
- Spis wątków
- Napisz nowy wątek
- Spis kategorii
- Szukaj
- Zaloguj się
- Przypomnij mi moje hasło!
- Zarejestruj się
- wędkarstwo

 
Witam wędkarzy! Zapraszam wszystkich do wypowiedzi na łamach naszego forum.
moczykij » Forum » Zawody Spławikowe... »

Strony, które warto odwiedzić
Wszystkie fora czyta aktualnie 1 osób
» Dodaj swoją reklamę «
- r e k l a m a -

Ostatnia wiadomość w wątku: 2014-05-27 18:30:18 napisana przez ^Damian_T
Pokaż ostatnią wiadomość

Wyświetlam 3 wiadomości na 1 stronie
^Damian_T
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 8
Ostatni post: 2016-06-05 21:03:15
GG: 10114645


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
1. Zawody Spławikowe "Morska Ustka I" - Krótka relacja. Odpowiedz
2014-05-27 17:01:25 | URL: #
    Tym razem spotkaliśmy się na spławikowych zawodach "Morska Ustka I", które odbyły się po raz kolejny przy wojskowej kei w porcie Ustka. Około godziny siódmej rano na start zgłosiło się ośmiu zawodników, którzy z uśmiechami na twarzach przybyli by zmierzyć się z pozostałymi zawodnikami. Jak zwykle zawody zaczynają się od przedstawienia regulaminu zawodów ,losowanie stanowisk wędkarskich, godzina na rozłażenie wędkarskiego majdanu i około godziny 8:00 następuję nęcenie łowisk ,po czym prezes koła p.Daniel Horbacz oficjalnie rozpoczyna zawody.Dobrą atmosferę podkreślała piękna wiosenna pogoda. Do godziny 8:30 słońce zakrywała delikatnie pofałdowana cienka warstwa chmur. Reszta dnia to czysta "żarówa" co i tak
nie przeszkadzało rybą w współpracy ze wszystkimi przybyłymi na zawody. Już po kilku minutach na końcach zestawów wieszają się pięknie wysrebrzone ,półkilogramowe leszcze , które podkuszone różnorodnymi przysmakami postanowiły zasiedzieć się na śniadaniu nieco dłużej. Co dodatkowo cieszyło zawodników. Każdy z Nas systematycznie wyławiał ryby z tego samego rocznika. Dawało to więc szanse na zwycięstwo każdemu jednakowo. Kwestią pozostawało trafienie w gusta i smak rybek. Lecz to było kwestią indywidualną każdego z uczestników zawodów. Odpowiednie dobranie i podanie zanęty w łowisko okazało się kluczem do sukcesu. Osobą której udało się to tego dnia był p.Maciejuk Grzegorz ,który zajął pierwsze miejsce na podium z wynikiem 12555 ptk. Zdobycze p.Grzesia należało ważyć w trzech próbach ponieważ ilość złowionych ryb przeważała miarę wagi jaką posiadaliśmy. Niesamowity wynik za który pragnę jeszcze raz pogratulować. Drugie miejsce w zawodach zasłużenie zajął kolega Krawczyk Krzysztof z wynikiem 5855 ptk. Za co również należą się szczere gratulacje. I trzecie miejsce w zawodach zajęła jedyna kobieta startująca tego dnia w zawodach ,pani Hanna Mentelis z równie wysokim wynikiem 5055 ptk. Tutaj należą się szczególne gratulacje pani Hance za wytrwałość i reprezentowanie płci przeciwnej w zawodach wędkarskich. Zakończenie zawodów następuję około godziny 12:00. Tym razem postanowiliśmy urozmaicić nieco naszą kuchnie ,zamawiając zapiekanki i hamburgery z miejscowego bistro ponieważ grillowanie w porcie nie wchodziło w grę ,stwierdził dyżurny bosmanatu Ustka. Decyzja ta odciążyła Naszego genialnego kucharza p.Waldemara dzięki czemu Waldziu mógł choć raz usiąść i w spokoju obserwować przebieg zawodów racząc się zimnym napojem ,który był na wagę złota tego upalnego dnia. Dobiega godzina 13:00 i wszyscy najedzeni uczestnicy rozchodzą się do domów. Kolejne zawody spławikowe organizowane przez koło wędkarskie "Moczykij" Ustka ,zaliczamy do SUPER UDANYCH. Oby kolejne również obfitywały w tak duża ilość ryb jakie udało się złowić podczas tych zawodów.


Catch & Release

^moczykij
Administrator

Napisanych postów: 149
Ostatni post: 2015-04-29 09:45:20


Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
2. RE: Zawody Spławikowe "Morska Ustka I" - Krótka relacja. Odpowiedz
2014-05-27 18:10:17 | URL: #
    Damian dziękujemy za tyle miłych słów w stosunku do organizatorów. Nie wiem czy na aż tyle zasługujemy, ale jest nam naprawdę bardzo miło.
Jedna mała dygresja. Nie krępuj się nazywać wszystkich w artykule "kolegami", a nie pan/pani. Nikt się nie pogniewa, a wręcz przeciwnie. Wszyscy wędkarze są sobie równi...))
Pozdrawiam. Andrzej.

^Damian_T
Użytkownik lokalny

Napisanych postów: 8
Ostatni post: 2016-06-05 21:03:15
GG: 10114645


Napisz e-mail do autora Napisz prywatna wiadomosc do tego autora
3. RE: Zawody Spławikowe "Morska Ustka I" - Krótka relacja. Odpowiedz
2014-05-27 18:30:18 | URL: #
    Andrzeju. Piszę tak ze względu na szacunek do osób starszych od siebie i wydaje się że ciężko będzie to zmienić. Może z czasem się uda.
Pozdrawiam.
Damian. ^moczykij napisaďż˝/a:
> Damian dziękujemy za tyle miłych słów w stosunku
> do organizatorów. Nie wiem czy na aż tyle
> zasługujemy, ale jest nam naprawdę bardzo miło.
> Jedna mała dygresja. Nie krępuj się nazywać
> wszystkich w artykule "kolegami", a nie pan/pani.
> Nikt się nie pogniewa, a wręcz przeciwnie.
> Wszyscy wędkarze są sobie równi...))
> Pozdrawiam. Andrzej.Catch & Release
Wyświetlam 3 wiadomości na 1 stronie


Użytkownik: Gość
Status: Niezalogowany

Statystyki
Na forum jest 1 użytkowników. W tym: 0 zalogowanych, 1 gości
Na forum znajduje się 189 wiadomości w 59 wątkach.

:: Odpowiedz :: Spis wątków :: Napisz nowy wątek :: Spis kategorii :: Szukaj :: Zaloguj się :: Przypomnij mi moje hasło! - Zarejestruj się

 
Forum dyskusyjne obsługiwane przez
free4web.pl - Darmowe narzędzia dla webmastera