Niesamowity film
Cene honoru obejrzalam niedawno i moje wrazenia z filmu sa niesamowite aktor HEATH LEDGER zagral swoja role najlepiej jak mogl i stworzyl w filmie klimat dzieki niemu ten film mial to ''coś'' kieruje do nas przeslanie ze nie warto niczego odkladac i nie poprzestawac na swoich wczesniejszych zamiarach wiem tylko jedno ze jeszcze nieraz obejrze ten film
odbiór i warunki ;P
Nika, dziekuję Ci bardzo za wpis. Ja także widziałam już ten film, ale niestety w niezbyt sprzyjających warunkach - na komputerze w pracy, a to nie jest pełen luksus :( Dlatego też jeszcze teraz nie chcę sie na temat "Ceny honoru" wypowiadać, wolę poczekać do wizyty w kinie (w tej chwili mogłabym "skrzywdzić" ten film). Moja dokładna recenzja pojawi się na stronie po 7 listopada :)
N/A
Nie wiem, czy wicie, ale film na podstawie tej powieści już kiedyś powstał. Widziałam tylko fragmenty tamtego, ale nasz FF jest niewątpliwie lepszy.
FF
Obejrzałam wczoraj FF, wydawało mi się cały czas (bo zwiastuna widziałam już rok temu), że nie przekonam się do Heatha Ledgera w ciemnych włosach, ale był niesamowityy jak zawsze. W dodatku wydaje mi się, że zrozumiałam jakie przesłanie niesie film. W życiu zawsze trzeba mieć swój własny cel i dążyć do nie go z przekonaniem. Konformizm nie popłaca.
!
Ja też na niego idę! I nic mnie nie powstrzyma! A w Ameryce już pozytywne recenzje zgarnął - miło. Nie ufam specjalnie amerykańskim krytykom (pamiętacie ich zachwyty nad "Pięknym umysłem"???), ale zawsze jakaś nadzieja się rodzi. Zresztą - Ledger, Hudson. Zdolni młodzi aktorzy, przygoda w tle, wojna, pustynia... Czegóż chcieć więcej?
czekanie...
Zwiastun i fragmenty filmu są naprawdę ciekawe i zapowiadają świetną produkcję, mimo tego czekam na "The Four Feathers" ze spokojem (czasami pozornym; od czasu do czasu wkurza mnie to opóźnienie... film pojawi się dopiero w zimie 2003, kiedy w Stanach miał premierę 20 września) - jednak w końcu trafi i do naszych polskich kin :) Jedno jest pewne - wybiorę się na niego na 100%.
Dodaj komentarz

Komentator jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.