zmiany?
Też mam nadzieję, że zmian nie będzie za wiele... ale zasiałaś we mnie ziarno niepewności, Thingrodiel ;) Nie, chyba nie zepsuliby w ten sposób historii australijskiego bohatera... A co do wątku miłosnego - nie wiem wiele o życiu Kelly'ego, ale czy przypadkiem on nie miał jakiejś swojej ukochanej? Tyle, że reżyser wymienił ją na fikcyjną postać? Możliwe, że się mylę :)
NK
A ja mam nadzieję, że za bardzo nie ingerowali w jego historię i nie okaże się nagle, że w filmowej wersji Ned przeżył, nie wiem, zwiał z paki i nie został powieszony. Już mi wystarczy dodanie jakiegoś wątku miłosnego :P Ale nie marudźmy. Nie mogę się doczekać... Boże, czerwiec, nadchodź!!!!!
Jak każdy :)
Ja także czekam na ten film! Z coraz większą niecierpliwością! Chyba nie ma nikogo, kto lubi i docenia talent aktorski Ledgera, a nie liczy dni do premiery historii o australijskim banicie ;)
NK
Czekam na ten film z utęsknieniem!
Oby szybciej!
Czerwiec 2003 - pół roku... długo. Wczoraj zobaczyłam pierwszy zwiastun do filmu i naprawdę mam po nim wielkie oczekiwania. Bardzo ciekawi mnie postać Neda Kelly'ego - kim naprawdę był, jak żył i dlaczego został stracony. Chciałabym jak najszybciej zobaczyć, jak w tej roli wypadnie Ledger - w końcu też Australijczyk.
Dodaj komentarz

Komentator jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.