Sentymenty
W Tuplicach spędziłem dzieciństwo i młodość i dlatego często zaglądam na waszą stronę.Znajomych nazwisk i twarzy coraz mniej.
Magazyn?
Czy ktoś posiada informacje dot.poniemieckich magazynów znajdujących się w pobliżu "starego mostu"w Tuplicach? Poprowadzona do nich była niegdyś bocznica kolejowa(już nie istniejąca).Dziś rejon ten znany jest jako"fabryka guzików".pzdr
Historia
poszukuje jakichs infomacji na temat historii tuplickiej stacji pkp.Czas od 1950r.Jakies fotki, informacje personalne, opisy itp.Pisze prace na ten temat.Niestety nigdzie nie moge nic znalezc.Prosze o pomoc!
A stronka swietna, uwielbiam na nia zagladac, bo Tuplice to moj drugi dom
Tuplice
Strona bardzo ciekawa! Gratulujemy! Nareszcie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Naszych wspaniałych Tuplicach!
N/A
świetnie, jestem pod wrażeniem
N/A
Szcególne gratulacje dla autorów projektu "Malowane wyobraźnią", dla młodzieży, ktora wykazała się niesamowitą zdolnością aktorską, poetycką i artystyczną.Życzę nauczycielom i młodzieży by w taki sposób wykorzystywać pieniądze Unijne, które będą przydatne na rozwijanie zdolności uczniów. Życzę powodzenia.
N/A
Gratulacje dla młodzieży i nauczycieli, szczególnie dla Pana Darka Wypycha i Pani Jadwigi Zaborowskiej.Projekt "Malowane wyobraźnią"wyłonił wiele talentów. Teraz tylko trzeba je wspierać i rozwijać i myślę, że będą w przyszłości owocować.
N/A
Dla mnie bomba :)
Hej:)
Impreza była udana:D I wogóle było fajowo....Buziamy wszystkich mocno:*
N/A
jest OK;-)powodzenia w przygotowaniu kolejnych projektów;-);-);-)
« Starsze  
Dodaj komentarz
Autor
E-mail
Temat
Treść
Przepisz kod z obrazka:

Komentator jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.