a wszystko przez sady
jesli przez dziesiec lat nie udalo sie doprowadzic do wolnego wykonywania zawodu pelnomocnika-adwokata bo uwlaczajace byloby szukanie przez tegoz klientow przed sadem lub szpitalem to nic w rp III sortu nie da sie zrobic
nieoczyszczona stajnia polskiego wymiaru sprawiedliwosci zatruwa wszystkie dziedziny zycia i uniemozliwia indywidualne dochodzenie swoich praw
bajki w serialach
Bajki pokazywane w polskich serialach na temat wspaniałych lekarzy, którzy tylko przez pomyłkę oskarżani są o łapówkarstwo lub błedy w sztuce i całym sercem poświęcają się swej pracy są szkodliwe społecznie bo zacierają prawdziwy obraz polskiej rzeczywistości. Ludzie idąc do szpitala wierzą że lekarze będą się nimi zajmować jak na filmie i zamiast walczyć o siebie z naiwną ufnością oddają się w ręce nieuków, ignorantów dla których pacjent jest nic niewartym przedmiotem i którzy nie kiwną palcem nawet w sytuacji gdy będzie zagrożone ich życie. Wiem bo sama tego doświadczyłam.
Adriana Omielianiuk
Szanowny Panie!Tak jak uzgodnilismy telefonicznie podaje Panu swoj e-mail.
Jesli bede wiedziec cos wiecej na temat adriany,Natychmiast sie z Panem skontaktuje.W chwili obecnej ostatecznej decyzji o sekcji zwlok,tak jak Pan radzil,rodzina zmarlej nie podjela.byc moze bede wiedziec cos wiecej za pare godzin.Czekamy az ojciec zmarlej dojedzie do Katowic.Z pozdrowieniami Bozena Wolanska.
Spokojnie. To tylko wyrostek!
Nigdy do tej pory nie przypuszczałam, że trafiając do szpitala z ostrym wyrostkiem, wyjdę z niego z gronkowcem. Jestem po zabiegu 24 dni i codziennie jestem poddawana prywatnemu leczeniu [plukanie ropnia pooperacyjnego + antybiotyk] Zaden z lekarzy nie potrafi okreslic czasu, w jakim zostane wyleczona. Rekordzista leczyl sie przez 4,5 miesiaca przebywajac na zwolnieniu.Wlasciwie to nie wiem , co dalej robic? Tez jestem na zwolnieniu...
Etyka
Banda łapówkarzy i cyników. Często słyszy się, że mało zarabiają i branie oraz wymuszanie łapówek ich usprawiedliwia. Z kolei jak się popatrzy na ich statut materialny, to z czego ten luksus? Z tych niby nędznych pensji? ekarze w Polsce są ludźmi totalnie niedouczonymi i nazwa lekarz nie bardzo pasuje do wykonywanych przez nich czynności. Może powinni nazywać się konowałami albo rzemieślnikami notowanymi przez cechy rzemiosł różnych.
łapówki?, ależ to nie my...
Najbardziej bulwersujący dla mnie jest fakt, iż we wszystkich wywiadach radiowych i telewizyjnych, lekarze mówią jakoby błędy lekarskie podobnie jak łapówki, były tylko sporadzcznym wyjątkie. JEST DOKŁADNIE ODWROTNIE. Wyjątkiem są lekarze nie wymuszający łapówki, a lekarza który przyznałby się do popełnionego błędu JESZCZE NIE SPOTKAŁEM !!!
Macie rację
Macie rację to konowały, sam musiałem chodzić przez lekarza o kulach przez 3 mies.nie wszcząlem postępowania z braku czasu (chodziło o moją pracę i byt rodziny).
Dodaj komentarz

Komentator jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.