Wprowadzamy nowy asortyment.
2008-10-27 12:20:21 - Drukuj - Wyślij e-mailem

    Zachęcamy do zapoznania się z nowym asortymentem wprowadzanym aktualnie do sprzedaży w naszym sklepie internetowym oraz na aukcjach Allegro i Świstaka.

     Proponujemy nowości produkcyjne firmy Pro Bielsko Biała - największego w Polsce, liczącego się w Europie producenta przyrządów pomiarowych. Produkty posiadają znak przydatności pomiarowej M i znak jakości Q.

     Urządzenie wielofunkcyjne HYBRYDA, dalmierz DU 16, laser krzyżowy, laser podłogowy, koło pomiarowe KOJAK i poziomica cyfrowa spełnią Państwa wymagania pod względem jakości i ceny.

J.H.
 
Odnośnik 1: http://www.budmajster.abc24.pl/default.asp?kat=-2
Odnośnik 2: http://www.budmajster.sklep.na.allegro.pl
Odnośnik 3: http://www.poziomnica.pl
 

Sprzedaż fajerwerków rozpoczęta.
2008-10-26 19:10:36 - Drukuj - Wyślij e-mailem

     Zgodnie z tradycją rozpoczęliśmy już sprzedaż fajerwerków. Do połowy grudnia sprzedaż odbywać się będzie tylko w siedzibie firmy. W drugiej połowie miesiąca uruchomione zostaną sezonowe stoiska, które funkcjonować będą do 31 grudnia. Jak co roku oferujemy Państwo zróżnicowany asortyment, począwszy od drobnych pozycji a skończywszy na dużych zestawach do tworzenia pokazów ogni sztucznych. Mogą Państwo liczyć również na naszą pomoc w dobraniu fajerwerków o efektach spełniających Wasze oczekiwania.

     Do 20 grudnia możliwy zakup fajerwerków w cenach hurtowych na potrzeby firm oraz do dalszej odsprzedaży. Dla klientów indywidualnych stosujemy rabaty przy większych zakupach.

     Nie odkładajcie Państwo zakupów na ostatnią chwilę. Asortyment jest wtedy o wiele uboższy a ceny wyższe. Zapraszamy na zakupy już teraz.

J.H.
 
 


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.