Kto i jakie ma aktualnie pokemony
2002-12-08 14:25:19 - Autor: Wizard - Drukuj - Wyślij e-mailem
Chociarz każdy wie że Ash nie postąpił za ładnie zostawiając wszystkie pokemony u Oaka na początku serii 6, to teraz napewno każdy chciałby wiedzieć jakie pokemony mają przy sobie aktualnie nasi bohaterowie: Ash - Brock - Onix, Crobat, Geodude, Forestress Kimi - Jak widzicie Brock rządzi :-).
Komentarze(6) :: Dodaj komentarz

Pikamobil !!
2002-12-08 12:43:03 - Autor: Szyszkiewicz - Drukuj - Wyślij e-mailem
Nawiązując do wspomnianej w poprzednim newsie pikaparady chcę jeszcze dodać, że podczas tego święta pokefanów jedną z głównych atrakcji była możliwośc przejażdżki prawdziwym pikamobilem. Za taką frajdę trzeba było zapłacić 2,5 $ co w przeliczeniu na polską walutę wynosi ok. 10 zł. Czy skórka warta wyprawki?? -oceńcie sami .
Komentarze(0) :: Dodaj komentarz

Pikaparada w USA i korekty na stronie
2002-12-08 12:01:55 - Autor: Szyszkiewicz - Drukuj - Wyślij e-mailem
Jak co roku w USA Święta Dziękczynienia to czas jedzenia indyka ale także to data parady Pikamaniaków. Wszyscy wielbiciele Pikachu idą szeregami przez miasta a nad ich głowami unoszą sie balony w kształcie naszej żółtej poke myszy. Ten news nie jest gorący jak świeże bułeczki, ale pomyślałem że warto o tym wiedzieć. I jeszcze jedno Waldek dodał galerię kart pokemon nadesłoną przez Light_Mew- można ją podziwiać w dziale Galeria i dziale Karty, oraz nową sonde bo tamta nie była obiektywna ponieważ pisało ze głosowało 100 w negatywnym znaczeniu nowego lay a było ich 17 a 31 osobom sie wszystko podoba więc orzeczamy że lay sie przyja.
Komentarze(0) :: Dodaj komentarz

Co z serią Master Quest w Polsce?
2002-12-07 22:56:59 - Autor: Wizard - Drukuj - Wyślij e-mailem
No więc wg. informacji od Pani Hanny Kinder-Kiss ( podkłada głos Ashowi ) nagrania do serii Master Quest ( 5 ) miały rozpocząć się w grudniu. Lecz teraz Polsat obchodzi swoje 10 urodziny, no i skupiają się na wydaniu forsy na ten cel. Więc wiedzcie że odcinki są zakupione i będą niedługo, może jako prezent gwiazdkowy, pokazane na antenie Polsatu. Teraz wszystko w naszych rękach ( mówie o fanach Pokemonów ), zasypujcie Polsat proźbami o jak najszybsze pokazanie nam 5 serii. A teraz na osłodę czekania openning 5 serii Pokemon: KLIKNIJCIE NA OBRAZEK.
Źródło www.gumisie.pl%2Fpokemon
Komentarze(1) :: Dodaj komentarz

Aktuala
2002-12-07 16:46:12 - Autor: Waldek - Drukuj - Wyślij e-mailem
No obiecalem aktualę więc jest. Nie tak duża jak się spodziewałem ale zawsze coś. Dodałem zrobiony przez Kasumisty opis Gymów. Są narazie 3 Gymy ale zapraszam serdecznie. (Ruby/Saffire/Stadiony). Zrobiłem także oddzielny dział o konkursie ogłoszonym wczoraj. Jest po lewej w innych. Przełożyłem termin na czwartek do 15 a także dodałem kilka zmian. Dlatego warto czytać. Dodałem jedną nową Toplistę po prawej i zapraszam do głosowania. No i ciągle skarżycie się że strona wam źle wygląda. To teraz dodałem na stałe w prawym górbym rogu w ciekawych link aby ściągnąć sobie IE 6 PL. Przecież 500 kb to jest bardzo mało i dlaczego by nie ściągnąć aby móc codziennie czytac dobre newsy ?? To na tyle dzisiaj. Spadam bo mam dzisiaj dość kompa!!
Komentarze(0) :: Dodaj komentarz

« poprzednia strona | | następna strona »

System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.