JUVENTUS1897.IT: Nedved 6.5
Komentarze(5) :: Dodaj komentarz

Juventus 1-1 Parma
2006-02-08 23:28:17 - Autor: Hölli
Juventus nie potrafił wykorzystać prezentów, jakie dzisiaj dostał. Pierwszy to przegrana Interu, drugi to rzut karny z kapelusza na kilka minut przed końcem. Nareszcie strzela Zlatan, Alex zawodzi. Tylko remis ze słab± Parm±.
Juventus - Parma 1:1
45' Ibrahimovic - 39' Dessena
Juventus: Buffon, Zambrotta (50' Blasi), Thuram, Cannavaro F., Balzaretti, Mutu (81' Camoranesi), Emerson, Vieira, Nedved, Ibrahimovic (46' Trezeguet), Del Piero
Parma: Guardalben (79' Bucci), Bonera, Cannavaro P., Couto, Contini, Dessena, Grella, Bolano (77' Cigarini), Bresciano, Marchionni, Corradi
Żółte kartki: Corradi, Bonera
Komentarze(0) :: Dodaj komentarz

Powołani na Parmę
2006-02-08 14:28:17 - Autor: Hölli
Fabio Capello powołał dwudziestu zawodników na dzisiejszy mecz z Parm±. Nie ma w¶ród nich kontuzjowanych Zebiny i Birindelliego. Nikt nie pauzuje za kartki.

2006-02-05 18:48:17 - Autor: Hölli
Zapamiętać wynik, zapomnieć o grze. Tak można podsumować poczynania podopiecznych Capello w dzisiejszym meczu z Udinese. Mimo gry przez większo¶ć czasu z przewag± jednego zawodnika Stara Dama wygrała w mininalnym wymiarze. Jedyn± bramkę zdobył Alessandro Del Piero.
W zwi±zku z wygran± Interu (także 1-0) na czele tabeli Serie A status quo.

Juventus rozpocz±ł spokojnie. To raczej Udinese chciało szybko zdobyć bramkę a potem zamurować dostęp do własnego pola. O ile to pierwsze im się nie udało, tak defensywne założenia Cosmiego przez większo¶ć spotkania były wzorowo realizowane. Do tego dołożyła się zła taktyka Capello, dobór piłkarzy (przynajmniej w ataku) oraz jak zwykle w...