MENU
 
   - Strona Główna
   - Aktualnoœci
   - Księga Goœci
   - Forum
   - Kontakt
BURZA
   - O drużynie
   - Historia
   - Hymn
   - Patronka
   - Małgosia
ZASTĘPY
   - Komenda
   - Œwiszcze
   - Piaskówki
   - Nutrie
   - Darniówki
GALERIA
   - Męcikał 2004
   - Link
   - Link
   - Link
LiNKI
   - 5 KDH Wichry
   - 5 KDH Piorun
   - 5 KDW Wichura
   - ZHR
   - Forum szczepu
r>
Oldżis cos zrobiła, a tymczasem biwak...
2004-11-10 21:37:55 - Autor: Asza - Drukuj - Wyślij e-mailem

Oldżis co prawda twierdzi, że cos zrobi, ale zanim to się stanie wszem i wobec ogłaszam, iż w dniach 22-24.10.04 odbył się biwak z okazji 40-lecia szczepu Wichry. Tak, tak, szczep ma juz niemal pół wieku... (Niech Was nie zmyli to, że 3 lata temu obchodziliśmy 90 lat. To zupełnie inna bajka.) Biwakowalismy sobie w schronisku w miejscowości Łazy, w zaprawdę pięknych okolicznościach przyrody i pogody. Osób może i niewiele, ale wszak nie o ilośc idzie, a o jakość :)

Dnia pierwszego, porą popołudniową Burza wraz z Wichurą zawitała na miejscu biwaku i aż do wieczora była rozmieszczana po pokojach. Zaś po kolacji, gdy ciemności zapadły, drużyny udały się na kominki. Niestety, jako Wichurka nie moge się wypowiedzieć o czym rozmawiała tego wieczoru Burza ;) Ani także jak upłynęła burzankom noc.

Rankiem dnia drugiego burzanki rozdzielone do międzydruzynowych partoli brały udział w grze terenowej, która z mojego punktu widzenia (punkt na temat Bractwa Sztandarowego) przebiegała powoli, a przyjemnie. Sielankę zakłócali li tylko cenzorzy, którzy pałętali się akurat po okolicy i usiłowali odebrać patrolom teksty wierszy Cz. Miłosza, które to należało zanieść do wydawnictwa.

Popołudniu była druga gra, tym razem organizowana przez zuchmistrzów- planszowa, także w mieszanych patrolach. Prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia, kto wygrał. Tak czy inaczej, zwycięzcom gratulujemy :P

Wieczorkiem kominek z Kregiem Totemowym (była na nim jedna z pierwszych drużynowych Burzy- Lidia Zyblikiewicz :) ), zaś po nim część nieoficjalna (śpiewowisko całonocne) i bardziej nieoficjalna (co to było, to juz komenda moze Wam zdradzi).

Po lepiej lub gorzej przespanej nocy skonsumowano śniadanie, potem- apel. I wróciliśmy do Krakowa. Wszak wszystko co najlepsze- szybko się kończy...

Komentarze(0) :: Dodaj komentarz

olga coś zrobiła
2004-11-10 17:00:15 - Autor: Olguś - Drukuj - Wyślij e-mailem

ogłaszam że w końcu ja, marnotrawna drużynowa zasiadłam przed komputerem i dodałam coś

ostrzegam że to nie koniec:)

Komentarze(0) :: Dodaj komentarz

Niedziela(17.10.04)
2004-10-14 16:15:09 - Autor: Kachna - Drukuj - Wyślij e-mailem

Na polecenie Marty Serwin Burza i Błyskawica mają się zjawić w najbliższą niedzielę, tj.17października, pod Kościołem Mariackim o gdzinie 17. Planowany koniec - 19. Obecność "starych" Burzanek obowiązkowa(na polecenie Olgi). I nie zapomnijcie o mundurach!!! Nie mam pojęcia o co chodzi...kolejne informacje mają zostać niedługo podane(no comment).

Komentarze(2) :: Dodaj komentarz

| następna strona »

r>