Zmiany w głównych walkach WrestleManii XXIX?, Royal Rumble 2013 Fan Fest, Jim Ross o Undertakerze
2013-01-12 20:21:32 - Autor: Rafał Tomasiak
O ile to prawda, w ostatnich dniach zaszły poważne zmiany w planowanych walkach na WrestleManię XXIX. Nie zmieniono jedynie szykowanego na WM rewanżu Triple H vs. Brock Lesnar. Oczywiście nie oznacza to, że nie dojdzie do kolejnego starcia The Rock vs. John Cena czy Undertaker vs. CM Punk, ale możliwe są nowe stypulacje czy inne storyline'y niż te jakie dotychczas planowano. Na WrestleManii nadal można spodziewać się też pojedynku Randy Orton vs. Sheamus o World Title i wspomina się o drugim z rzędu zwycięstwie Sheamusa w Royal Rumble Matchu. Zobaczymy co z tego się potwierdzi.

26 stycznia 2013, a więc w sobotę przed Royal Rumble, WWE zorganizuje w Phoenix Royal Rumble Fan Fest. Fanów czeka wiele atrakcji, w tym występy muzyczne i specjalny panel Q&A z gwiazdami WWE. Na Fan Fest pojawią się też zawodnicy z NXT oraz zorganizowany zostanie turniej którego zwycięzca zdobędzie dobre miejsce w 30-osobowym Royal Rumble Matchu. WWE Royal Rumble 2013 odbędzie się 27 stycznia w US Airways Center w Phoenix, AZ.

Zdaniem Jima Rossa najlepszym miejscem na powrót Undertakera w 2013 roku będzie WrestleMania i obrona słynnego Streaku, który zostanie podwyższony na 21-0 gdyż JR uważa, że przegrana Deadmana na największej gali roku po prostu nie ma sensu. Wielu fanów pisze na Twitterze Jima Rossa, iż nadszedł czas na pierwszą porażkę Takera na WM, ale Ross uznaje takie wypowiedzi za bardzo nietrafione.

 

«Spis newsów


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.