Nowi kandydaci do WWE Hall of Fame 2013 - The Rock, Nasty Boys oraz Harlem Heat
2013-01-12 20:23:50 - Autor: Rafał Tomasiak
WWE Hall of Fame 2013 odbędzie się 6 kwietnia w Madison Square Garden, dotychczas pisaliśmy o potencjalnym wprowadzeniu takich legend jak: Bruno Sammartino, Mick Foley, Bob Backlund, Kevin Nash i Brooklyn Brawler. Wspominaliśmy też o Ultimate Warriorze, Macho Manie i Andym Kaufmanie, ale z tą trójką raczej nic nie wyjdzie, przynajmniej w przyszłym roku. Z wymienionej trójki WWE najbardziej zależy na Macho Manie, ale Randy Savage chciał aby do Hall of Fame wprowadzona została cała jego rodzina, a WWE przywiązuje największą wagę do Randy'ego.

Aktualnie rozmawia się nt. kolejnych kandydatów do prestiżowego wyróżnienia w 2013 roku i są wśród nich: Dwayne "The Rock" Johnson, Nasty Boys (Brian Knobbs i Jerry Sags) oraz Harlem Heat (Booker T i Stevie Ray). Dwayne Johnson zadebiutował w MSG na Survivor Series 1996, Harlem Heat to nowojorski gimmick, a Nasty Boys pomimo tego że pochodzą z Pensylwanii to podczas występów w World Championship Wrestling zapowiadano ich jako wrestlerów z "ulic Nowego Jorku".

Dodatkowo, Paul "Triple H" Levesque (wiceprezes ds. zawodników i live eventów WWE) bardzo chce wprowadzić do Hall of Fame Bruna Sammartino więc jeśli do tego dojdzie, będzie to zasługa Huntera. Wydaje mi się, że poza Macho Manem, Warriorem i Kaufmanem wszystkie nazwiska które się wymienia są wiarygodnymi kandydatami do Hall of Fame 2013.
 

«Spis newsów


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.