Obawy oficjeli WWE co do walki The Rocka na Royal Rumble i odwrócenia uwagi od main eventu
2013-01-12 20:25:17 - Autor: Rafał Tomasiak
Im bliżej do Royal Rumble 2013 oficjele WWE zaczynają mieć obawy czy wyznaczenie na tę galę walki o WWE Title: CM Punk (c) vs. The Rock było dobrym i rozsądnym pomysłem. Najwyżej postawione osoby w World Wrestling Entertainment sądzą, że Royal Rumble to tak ważna i popularna gala, że sam Royal Rumble Match potrafi ją doskonale sprzedać i co roku ten show uzyskuje bardzo dobry buyrate. Udział The Rocka w dużej walce na Rumble odwróci nieco uwagę fanów od 30-osobowego starcia i właśnie tego dotyczą obawy, szkoda tylko że pojawiły się niecały miesiąc przed Royal Rumble.

Obecność Rocka na Royal Rumble sprawi, że gala będzie promowana przede wszystkim wokół jego osoby i starcia o WWE Title, a to niezbyt podoba się uczestnikom Royal Rumble Matchu. Wyznaczenie walki Rock vs. Punk na WrestleManię 29 już w lipcu 2012, podczas tysięcznego odcinka RAW, byłoby najlepsze, ale podjęto inną decyzję i teraz oficjele zastanawiają się jak wybrnąć z tej sytuacji.

Drugi problem jest taki, że jeszcze nie jest znana rola The Rocka podczas drogi do WrestleManii w lutym i marcu gdyż aktualnie nakręcana jest jego walka z Punkiem na Rumble. Kilka miesięcy temu prawie pewne było, że Rock zdobędzie pas pas na Rumble i straci go na WrestleManii, ale teraz nie ma co do tego żadnej pewności ponieważ wciąż nie podjęto ostatecznych decyzji w kwestii najważniejszych pojedynków na WrestleManii 29. Warto również dodać, iż dobre Royal Rumble wzbudzi jeszcze większe oczekiwania i wymagania wobec największej gali roku co oznacza, że writerzy muszą się dwa razy bardziej starać.

 

«Spis newsów


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.