JarasEla.pl
najnowsze propozycje
KIOSK PARTNERSKI

PASAŻ HANDLOWY

INFORMATOR

ZBIORNIK JARASA

BIZNES FORUM

JAK TRAKTOWAĆ PIENIĄDZE

POZYTYWNA MOTYWACJA

ZWALCZAJ KOMARY

MOWA CIAŁA


posadź wirtualne drzewo
POSADŹ DRZEWO


Darmowe ogloszenia drobne - WWW.SELLIT.PL - NIERUCHOMOSCI, MOTORYZACJA, PRACA, TELEFONY

Udostępnij

DLA BIZNESU

Dla biznesu

Wypromuj swoją stronę

Kiosk Partnerski JarasEla

Wypromuj swoją stronę


Internetowy trening skutecznego porozumiewania się
18:45:18 środa 19-08-2009

21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji.

Jestem ciekaw co myślisz, tak ogólnie, o komunikowaniu się między ludźmi. Na jakim jest ona poziomie. Czy zadowala Cię umiejętność komunikowania się między ludźmi? A Ty? Odbiegasz od normy? Czy również masz w tej dziedzinie większe i mniejsze problemy?

Jeżeli uważasz, że zastana sytuacja to jest właśnie to, co powinno być i nie masz zamiaru tu nic zmieniać, nie czytaj dalej. Dalej jest dla ludzi, którzy chcą nauczyć sie lepiej komunikować z innymi, skuteczniej osiągać swoje cele i bardziej realizować się w życiu, niż do tej pory.

System edukacyjny nie bierze pod uwagę kształcenia umiejętności komunikowania się. W edukacji nikt nie ma na myśli uczyć nas naprawdę solidnie, jak się dogadywać z agresywną osobą w pracy, prowadzić negocjacje na temat podwyżki z szefem czy wpływać na zdanie innych w taki sposób, żeby zaakceptowali właśnie Twój pomysł. Tą umiejętność musimy zdobywać sami.

Ciekaw jestem jak rozumiesz komunikowanie się. Czy np. jeśli pokłócisz się z kimś bliskim i zamkniesz w drugim pokoju to przestajesz się komunikować? Chcesz poznać odpowiedź? Zajrzyj tutaj

Właśnie rozpoczął się nowy internetowy e-kurs: 21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji. Internetowy trening skutecznego porozumiewania się.

To jest zupełnie nowy kurs, i tym co go wyróżnia spośród innych tego typu e-kursów, jest to, że jest niemal w pełni głosowy. Będziesz codziennie otrzymywać głosowe materiały do odsłuchania. W końcu to trening umiejętności werbalnych, więc musi być głosowy :)

21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji. Internetowy trening skutecznego porozumiewania się.

Autor: jaras
Drukuj
Wyślij e-mailem
Źródło 1: http://psychorada.pl/aff/tenjaras/komunikacja.html
Komentarze(0) :: Dodaj komentarzna JarasEla.pl


AKTUALNA PROMOCJA DNIA
KIOSKU PARTNERSKIEGO JARASELA.PLOFERTA PRASOWA

Kiosk Partnerski JarasEla.pl Zwierciadło - e-wydanie Kiosk Partnerski JarasEla.pl M jak mama - e-wydanie
Kiosk Partnerski JarasEla.pl 	SENS - Poradnik Psychologiczny - e-wydanie Kiosk Partnerski JarasEla.pl Forum - e-wydanie...::: Szczęście to produkt uboczny właściwego postępowania :::...