Tajemnicze wzmocnienia.
2006-03-20 13:52:04 - Autor: Devil
Przed rozpoczęciem przygotowań wiele mówiło się o licznych osłabieniach Orląt. Ostatecznie do Podlasia Sokołów odszedł Paweł Koryciński, a treningów nie wznowili Bartłomiej Pawłowski i Sebastian Izdebski. Te trzy nazwiska to jednak filary obrony Orląt. Luki po nich należy wypełnić. Pada pytanie tylko kim? Jak narazie pewny jest tylko transfer z Podlasia BP bramkarza Krzysztofa Stężały. Jak można było usłyszeć od kilkunastu dni Orlęta mają wzmocnić bliżej nieokreśleni z nazwisk 3 piłkarze. Informuje też o tym dzisiejszy LSE. Podobno ci piłkarze mieli wystąpić w sobotnim sparingu z Łazami, jednak się nie pojawili i w klubie nikogo nie poinformowali.
- Nadal mamy czas, skoro liga ma być przełożona nie musimy się spieszyć z ujawnianiem nazwisk potencjalnych nowych graczy. Możemy też na nich jeszcze poczekać - powiedział dyrektor Jacek Ksieniewicz.

Warto do tego dodać, że kluby IV ligowe mogą zatwierdzać nowych piłkarzy nie do końca lutego czy marca ale do momentu rozegrania pierwszego meczu w rundzie wiosennej. Czyli jak pogoda to umożliwi to 1 kwietnia.

Źródło: własne, LSE
Komentarze(28) :: Dodaj komentarz

«Spis newsów


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.