Wywiad z trenerem i prezesem
2006-03-26 15:22:25 - Autor: Devil

W ostatnim programie łukowskiej telewizji Master TV pokazany został przedsezonowy wywiad z trenerem Orląt Łuków Andrzejem Suchodolskim i prezesem klubu Jarosławem Sychem. Wywiad prezentuję w całości.

Jak przebiegały przygotowania do rundy rewanżowej?
Andrzej Suchodolski: - Zgodnie z planem. Jedyny problem to pogoda. Zima trzyma nieprawdopodobnie. Stąd kłopot z płytą boiska.
 
W tym roku nie było obozu wyjazdowego.
Jarosław Sych: -Tak, nie było obozu wyjazdowego, ale był obóz dochodzeniowy. Troszeczkę zmieniliśmy koncepcję. Miał być obóz wyjazdowy w celu zgrania drużyny przed pierwszym meczem z Tomasovią. Wiemy, ze ta kolejka została odwołana stąd ten obóz w Krasnobrodzie nie dojdzie do skutku
AS: - Uważam, że obóz dochodzeniowy był bardzo udany. U nas są warunki rewelacyjne: hala, sauna, basen. Wszystko jest na miejscu. Nie trzeba gdzieś daleko wyjeżdżać.

Czy jest Pan zadowolony z gier sparingowych?
AS: - Tak, poza warunkami. Wszystkie mecze odbyły się w złych warunkach. Boiska były nierówne. Rozegraliśmy 8 meczów. Jestem zadowolony. Wyniki nie są ważne w sparingach zimowych.

Czy są jakieś wzmocnienia, osłabienia drużyny?
AS: - Małe zmiany. Pozyskaliśmy – wypożyczyliśmy Krzysztofa Stężałę z Podlasia BP, a odszedł Paweł Koryciński.

Panie prezesie czy nie uważa Pan że wzmocnienia by się Orlętom przydały?
JS: - Na pewno. Nie jest powiedziane, że wzmocnień już nie będzie. Byłem w Lublinie. Rozmawiałem z osobami, które są decyzyjne w innych stowarzyszeniach sportowych na temat przejścia zawodników. No i jeszcze nie mówmy, że nie będzie wzmocnień. Rozmawiamy w tej chwili z 4 osobami. Trzy wstępnie wyraziły deklarację gry. Są to osoby grające w wyższych ligach piłkarskich.
AS: - Na pewno przydałby się nam napastnik. Taki co strzeliłby nam kilkanaście bramek w rundzie. Tak jak kiedyś mieliśmy zawsze zawodników zza wschodniej granicy. Inny brak w Orlętach to brak lewonożnego zawodnika. Nie mamy ani jednego.

A które miejsce będzie Pana satysfakcjonowało na koniec sezonu?
AS: J- eżeli poprawimy miejsce 6 po rundzie jesiennej.

A prezes? Jakie Pan stawia zadania przed trenerem?
JS: - Zadania to stawia zarząd, a nie ja. Przed trenerem, drużyną, stowarzyszeniem. Żeby nie było gorzej jak jest. A jak będzie lepiej to będziemy się cieszyli wspólnie razem z zawodnikami, kibicami, mieszkańcami Łukowa.

Runda opóźnij się co najmniej o tydzień. Następny mecz za tydzień w Adamowie. Jaki wynik Pan przewiduje? Będzie to mecz derbowy.
AS: - Już mieliśmy derby w sierpniu w Łukowie. Będzie tak samo tam. Jeżeli sędzia dopuści do grania, bo dzisiaj mecz by się nie odbył. Nie wiemy co będzie za tydzień. My tam pojedziemy i pojedziemy wygrać.


Komentarz www.lksorleta..prv.pl  O tajemniczych „trzech zawodnikach” słychać już plotki od dłuższego czasu. Podobno w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę sformowanie „Są to osoby grające w wyższych ligach piłkarskich.” To wydaje się ona jeszcze bardziej nieprawdopodobna. Czas pokaże co z tego wyniknie. Teraz zasadniczym pytaniem jest czy mecz z Sokołem się odbędzie. Wiele wskazuje że jednak nie.

Źródło: Master Tv

Komentarze(8) :: Dodaj komentarz

«Spis newsów


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.