Wzmocnienia z Afryki! Boisko w Adamowie w coraz lepszym stanie.
2006-03-27 13:47:27 - Autor: Devil

Czy to możliwe? W przeciągu najbliższych dni z Orlętami kontrakty ma podpisać czwórka graczy. Chodzi o napastnika, pomocnika dwóch obrońców. Nazwisk jednak nadal nie znamy. Jednak nie to jest najciekawsze. Mianowicie pierwsza, ofensywna para są to podobno gracze rodem z … Afryki. Obaj są młodzieżowcami o wzięli udział w turnieju halowym imienia Grzegorza Kowalewskiego. Tą wiadomość komentuje Jacek Ksieniewicz: - Pokazali się z dobrej strony i mają duże szanse na pozostanie w drużynie. Wiadomo, że gra na hali, a na boisku to dwie różne sprawy. Będziemy się im jednak nadal przyglądać.
W wywiadzie, który pokazała w weekend Master TV trener Suchodolski wspominał jak to w Orlętach zawsze dobrze spisywali się obcokrajowcy. Być może była to wypowiedź z podtekstem.
Pozostali dwaj piłkarze są obrońcami. Ich angaż w Orlętach jest też interesujący z powodu ich przeszłoś. O tym mówił dla Master prezes Sych i wspomina dla LSE Ksieniewicz: - Są to gracze z ligi wyższej niż czwarta, w najbliższym tygodniu wszystko powinno się wyjaśnić.
Jeżeli wszystkie te informacje by się potwierdziły to wzmocnienia Orląt (dodając do tego Stężałę) można by uznać za co najmniej interesujące, albo chociaż intrygujące.
Czy nie jest jednak za późno? Liga ma wystartować w najbliższy weekend.  W Orlętach jak na razie nie ma żadnych kontuzji. Trenują wszyscy gracze. W środę, jeżeli warunki pozwolą zostanie rozegrana wewnętrzna gierka.
W Adamowie, gdzie Orlęta zagrają z Sokołem trwają prace nad przygotowaniem boiska.
- W tej chwili połowa boiska jest już przygotowana, a zrobimy wszystko żeby poprawić jeszcze stan murawy. Orlęta to doświadczony zespół i zdecydowany faworyt meczu, nie składamy jednak broni – powiedział dla LSE trener Sokoła, Andrzej Zarzycki.


Źródło: LSE, własne

Komentarze(14) :: Dodaj komentarz

«Spis newsów


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.