Legionovia - BROŃ RADOM 2:0
2011-06-12 10:40:44 - Autor: Prezes
LEGIONOVIA LEGIONOWO - BROŃ RADOM 2:0 (0:0)
Bramki: Rawski 54, Barankiewicz 73.

Zapis relacji live TUTAJ

Po dobrej pierwszej połowie, Broń po przerwie grając przecietnie, popełniła dwa błędy i przegrała spotkanie w Legionovie. Tym samym awans do drugiej ligi wywalczyła Pogoń Siedlce. Gratulacje dla tej ekipy. Nam do zakończenia sezonu pozostał już tylko mecz z Ursusem Warszawa.
W zespole ewidentnie coś się zacięło. Nie ma już takiej świeżości, wewrwy do walki, bo ambicji i zaangażowania nikomu nie można odmówić. Zmiany w przerwie letniej będą, ale o tym będziemy już pisać po zakończonym sezonie.

ZDJĘCIA TUTAJ

Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu nie była taka zła. Optycznie to Broń była lepszym zespołem, ale brakowało drużynie pomysłu na sforsowanie defensywy Legionovii. Brakowało też skuteczności w kilku sytuacjach. Najlepszą zmarnował w 21 minucie Adrian Ziętek, który uderzył z pierwszej piłki z 3-4 metrów i piłka poszybowała nad poprzeczką. Bardzo groźne były szczególnie rzuty wolne egzekwowane przez Dariusza Kozubka.

Po zmianie stron mecz był wyrównany, a Legionovia jak wytrawny bokser wypunktowała naszą drużynę. Nasza defensywa po raz kolejny w ostatnim czasie popełniła kuriozalne błędy w kryciu. Dwukrotnie po szybkich, oskrzydlających kontrach, Rawski i Barankiewicz zamykali akcje i trafiali do naszej siatki. Z zespołu uszło już potem powietrze, a czarę goryczy dolała czerwona kartka Pawła Młodzińskiego w 88 minucie. Dostał podanie od obrońców,  nie mógł łapać piłkę i zbyt długo zwlekał z jej wybiciem. Wyłuskał mu ją Uwadizu i Paweł ratował się faulem, za co słusznie wyrzucony został z boiska. Nie zagra za tydzień, podobnie jak Daniel Ciupiński (pauza za kartkę). Trudno jednak z tego powodu rozpaczać, bo obaj nie byli w Legionovie naszym najmocniejszymi ogniwami.

Niewykorzystaliśmy potknięcia Pogoni Siedlce, ale nawet gdybyśmy wygrali, to wygrana zaciemniłaby obraz tego co wyczynia drużyna w ostatnich tygodniach. Patrząc na to z drugiej strony, nie można wieszać "psów" na naszych piłkarzach, bo bez względu na to co się wydarzy, Broń zakończy sezon na drugim miejscu w tabeli. Czy ktoś przed rozpoczęciem tego sezonu, spodziewał się tego?
Źródło 1: http://www.bronradom.pl
 

«Spis newsów


System newsów jest obsługiwany przez serwis
free4web - Darmowe narzędzia dla webmasterów.

ULTRA
1926
GROUP
BROŃ RADOM
Strona istnieje od: 01/03/2003

Ultras Broń Radom Website
created by Fanatics of Broń Radom(c) 2003
all rights reserved